УКР
УКР

Video: Одним з організаторів фашистського форуму став член “Єдиної Росії”, – Мітрохін

Культурна столиця Росії зібрала нацистів з усього світу. 22 березня в Санкт-Петербурзі пройшов "Міжнародний російський консервативний форум". На подію з'їхалися представники найодіозніших і радикальних націоналістичних і неонацистських рухів і партій Європи.

Відоме в усьому світі французьке об'єднання "Національний фронт" Марі Ле Пен і "Партія за кращу Угорщину" на форум принципово не приїхали. Натомість Олексій Мільчаков, який прославився в Росії і в Україні своєю жорстокістю, приїхав. До слова зараз Мільчаков воює за так звану "ЛНР".

Єдина партія в Росії, яка виступила проти цього форуму – "Яблуко". "Ранок у Великому Місті" зв'язався з її лідером Сергієм Мітрохіним.

"Ці люди, які з’їхалися з різних країн, підтримують політику Кремля і Путіна. Ми чомусь не почули борної реакції від Лаврова, який дуже гостро реагує на прояви фашизму, весь час вишукує фашистів, бандерівців. А тут, коли зібралися люди радикально-націоналістичних поглядів, всі запеклі борці з фашизмом чомусь мовчать", – зазначив Мітрохін.

За його словами, існує прямий зв'язок між організацією цього заходу і політикою Кремля.

"Одним з організаторів став лідер прокремлівської партії "Родіна", він же – член фракції "Єдина Росія", пан Журавльов. Щоправда, в останній момент він передумав і не брав участі в заході. Можливо, Кремль вирішив, що він перегнув палицю", – вважає політик.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Хто перетворює Росію на фашистську державу?

Одним з організаторів фашистського форуму став член “Єдиної Росії”, – Мітрохін

0 Коментувати

Культурна столиця Росії зібрала нацистів з усього світу. 22 березня в Санкт-Петербурзі пройшов “Міжнародний російський консервативний форум”. На подію з’їхалися представники найодіозніших і радикальних націоналістичних і неонацистських рухів і партій Європи.

Відоме в усьому світі французьке об’єднання “Національний фронт” Марі Ле Пен і “Партія за кращу Угорщину” на форум принципово не приїхали. Натомість Олексій Мільчаков, який прославився в Росії і в Україні своєю жорстокістю, приїхав. До слова зараз Мільчаков воює за так звану “ЛНР”.

Єдина партія в Росії, яка виступила проти цього форуму – “Яблуко”. “Ранок у Великому Місті” зв’язався з її лідером Сергієм Мітрохіним.

“Ці люди, які з’їхалися з різних країн, підтримують політику Кремля і Путіна. Ми чомусь не почули борної реакції від Лаврова, який дуже гостро реагує на прояви фашизму, весь час вишукує фашистів, бандерівців. А тут, коли зібралися люди радикально-націоналістичних поглядів, всі запеклі борці з фашизмом чомусь мовчать”, – зазначив Мітрохін.

За його словами, існує прямий зв’язок між організацією цього заходу і політикою Кремля.

“Одним з організаторів став лідер прокремлівської партії “Родіна”, він же – член фракції “Єдина Росія”, пан Журавльов. Щоправда, в останній момент він передумав і не брав участі в заході. Можливо, Кремль вирішив, що він перегнув палицю”, – вважає політик.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Хто перетворює Росію на фашистську державу?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

24.03.2015 16:10
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: