УКР
УКР

Video: Одіозна суддя отримала російський паспорт і суд у Ялті

Провідні телеканали розповідали про діяльність одіозної судді Інни Отрош, а користувачі мережі Інтернет обговорювали її нове призначення. Пройшло більше двох років, і журналісти вирішили нарешті дізнатися, як просувається її справа.

Інна Отрош була головою Печерського районного суду з 2007 до 2014 року. Але за часів Януковича займала посаду ще й члена Вищої ради юстиції. А це суперечить закону «Про очищення влади». Більше того, від березня 2014 року її не бачили в Києві. Проте помітили в Апеляційному суді Криму. Та ще й не саму, а під руку із заступником голови Верховного суду Російської Федерації. А сама Отрош хвалилась колегам, що її призначили головою Ялтинського господарського суду. Але незважаючи на це Вища рада юстиції кілька разів відмовлялась розглядати звернення щодо її звільнення. Вища рада юстиції відкрила провадження за порушення закону про несу місництво на Отрош лише у липні минулого року. Проте вона чомусь досі формально є суддею Печерського суду Києва. І отримує винагороду від держави. Але навіть не подала заяву на проходження перевірки, передбачену законом. Колеги ж Отрош цілих 4 місяці знали про це, але не повідомляли. А в жовтні Отрош ще й електронну декларацію подала. Правда, дуже бідненьку: машина, кімната в гуртожитку і 25.5 тисяч гривень. Невже планує повернутись в Україну?

А от у її доньки, теж судді, велетенські статки: три квартири, заміський будинок, шикарне авто і мільйон гривень. Значить, мама не пропаде. Та й користувачі Інтернету кажуть: за гроші судді Отрош вирішують все. Проте зараз Отрош у підвішеному стані – не звільнена і не працює. Проте її декларація свідчить про те, що з Україною вона повністю зв’язки не обірвала. Ще й звільнення тормозять. То коли ж почне діяти наша люстраційна система щодо суддів? І скільки ще суддів зрадять нашу країну без покарання? Залишається лише гадати.

Більше дивіться у відео

 

Одіозна суддя отримала російський паспорт і суд у Ялті

0 Коментувати

Провідні телеканали розповідали про діяльність одіозної судді Інни Отрош, а користувачі мережі Інтернет обговорювали її нове призначення. Пройшло більше двох років, і журналісти вирішили нарешті дізнатися, як просувається її справа.

Інна Отрош була головою Печерського районного суду з 2007 до 2014 року. Але за часів Януковича займала посаду ще й члена Вищої ради юстиції. А це суперечить закону «Про очищення влади». Більше того, від березня 2014 року її не бачили в Києві. Проте помітили в Апеляційному суді Криму. Та ще й не саму, а під руку із заступником голови Верховного суду Російської Федерації. А сама Отрош хвалилась колегам, що її призначили головою Ялтинського господарського суду. Але незважаючи на це Вища рада юстиції кілька разів відмовлялась розглядати звернення щодо її звільнення.
Вища рада юстиції відкрила провадження за порушення закону про несу місництво на Отрош лише у липні минулого року. Проте вона чомусь досі формально є суддею Печерського суду Києва. І отримує винагороду від держави. Але навіть не подала заяву на проходження перевірки, передбачену законом. Колеги ж Отрош цілих 4 місяці знали про це, але не повідомляли. А в жовтні Отрош ще й електронну декларацію подала. Правда, дуже бідненьку: машина, кімната в гуртожитку і 25.5 тисяч гривень. Невже планує повернутись в Україну?

А от у її доньки, теж судді, велетенські статки: три квартири, заміський будинок, шикарне авто і мільйон гривень. Значить, мама не пропаде. Та й користувачі Інтернету кажуть: за гроші судді Отрош вирішують все.
Проте зараз Отрош у підвішеному стані – не звільнена і не працює. Проте її декларація свідчить про те, що з Україною вона повністю зв’язки не обірвала. Ще й звільнення тормозять. То коли ж почне діяти наша люстраційна система щодо суддів? І скільки ще суддів зрадять нашу країну без покарання? Залишається лише гадати.

Більше дивіться у відео

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

14.02.2017
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: