Обирати чоловіка для шлюбу краще з “квадратними” долонями

Хіроманти запевняють, що іноді руки можуть бути набагато красномовнішими, ніж слова. Тому для того, аби прочитати думки людини, достатньо всього лише подивитися на  її долоні.

Як стверджують експерти, для того, аби прочитати думки людини і дізнатися про її характер, не обов’язково бути екстрасенсом. Достатньо просто глянути на її руки.

“Багато інформації про людину несуть її пальці”,– запевняє хіромант Ольга Савіцька.

За словами експерта, найбільше про людину може розказати співвідношення довжини її пальців між собою.

Якщо у вашої обраниці довгі та розвинені нижні фаланги пальців – будьте готові заробляти чимало грошей,  адже у шлюбі така жінка орієнтується на статки чоловіка.

А от у сімейної жінки, як стверджує експерт, навпаки, безіменний палець більший за вказівний. Тому, щоб переконатися, чи вміє ваша обраниця кохати по-справжньому, наш експерт радить подивитися на її долоні, а саме на лінію серця.

“Вона повинна бути довгою і зігнутою догори”,– запевняє хіромант.

Як стверджують експерти, на інтуїтивному рівні більшість дівчат обирають собі чоловіка за формою пальців.

Проте, обираючи собі пару в такий спосіб, хіромант Ольга Савіцька радить жінкам звертати увагу на середній палець чоловіка, який повинен бути вищий за інші.

Якщо ж його довжина менша, то перед вами людина безвідповідальна та, навряд чи, зможе підтримати вас у скрутній ситуації.

За словами експерта, у чоловіка, який спроможний забезпечити сім’ю, завжди гарно розвинутий середній та вказівний палець.

Проте, якщо у купі зі всіма цими ознаками у чоловіка майже “квадратна” долоня, то його взагалі не варто відпускати.

“Квадратна долоня у чоловіка говорить про те, що у нього добре розвинена логіка. А це ознака того, що людина добре адаптована до нашого світу”,– запевняє хіромант.

Повний випуск програми дивіться тут

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ