Незвичайні професії, які вас страшенно здивують

У світі так багато цікавого і ми зобов’язані вам про все розповісти. Є такі професії, на які не потрібно вчитися, ти або вмієш це робити, або не вмієш!

пармезан головка фото

ПРОФЕСІЯ:  ЕКСПЕРТ ЗІ ЗВУЧАННЯ ПАРМЕЗАНУ   

НАВИЧКА: ІДЕАЛЬНИЙ СЛУХ 

Навіщо витрачати гроші на всілякі хімічні аналізи кожного тижня, аби дізнатися про стан бродіння пармезану, якщо можна винайняти експерта зі звучання пармезану, і він розрізнятиме його стан лише по звуку. Насправді це дуже популярна професія на фермах і фабриках, де виробляють пармезан. Експерт стукає срібним молоточком по голівці сиру, і за його звучанням визначає, чи правильної форми сир, і чи має правильний склад та чи готовий вже до споживання.

ПРОФЕСІЯ: РОЗПОДІЛЬНИК СИГАР

НАВИЧКА: РОЗПІЗНАВАТИ 50 ВІДТІНКІВ КОРИЧНЕВОГО

50 відтінків коричневого – це не нова голлівудська стрічка, а вимога до претендента на вакансію розподільника сигар. Людина-розподільник має вміти розрізняти до півсотні відтінків брунатного і розкласти сигари по відтінкам. Адже в одній пачці всі сигари мають бути одного кольору, щоб раптом у клієнтів не було претензій до виробника. У багатих свої забаганки…

ПРОФЕСІЯ:  ЕКСПЕРТ ІЗ ЗАПАХІВ ТІЛА   

НАВИЧКА: ІДЕАЛЬНО РОЗРІЗНЯТИ ЗАПАХИ

Експерти із ароматів тіла – це люди, які нюхають пахви. Вони працюють в компаніях з виготовлення дезодорантів. Саме вони відслідковують дію дезодорантів протягом дня. Спочатку експерти  наносять  дезодорант на тестувальників. Експерти із запахів нюхають пахви і записують свої спостереження, і так цілісінький день. Саме завдяки цим людям, ми потім дізнаємося з реклами, як довго діє дезодорант, в яких ситуаціях він блокує запах і все інше, що варто знати.

ПРОФЕСІЯ:  ЛОВЕЦЬ МУРАХ                  

НАВИЧКА: ВІДЛОВЛЮВАТИ МУРАХ

Ловець мурах, відловлює мурашок для мурашиних ферм. Такі ферми рідше використовують у промислових цілях, наприклад як мурах для ресторанних  страв. Частіше мурах заводять в якості домашнього улюбленця. Аби людина могла спостерігати за життям цих дивовижних комах на спеціальній фермі, годувала їх та дивилася, як розмножується її власна домашня колонія J

Більше дивіться у відео

Також дивіться: В Інтернеті можна замовити бабусю на годину

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ