УКР
УКР

Video: Несподівана правда про “липові” вакансії від шахраїв

З настанням складної економічної ситуації в Україні все більше наших співвітччизників втрачають роботу. А що перш за все робить людина втративши роботу? Звичайно, шукає нову. На допомогу приходять різноманітні та популярні сайти вакансій. Втім, саме тут на довірливих українців часто чекають шахраї.

Найпростіша робота з якою може впоратись будь хто. Саме такі вакансії найчастіше шукають претенденти. Серед подібних пропозицій: роздавання листівок і упаковування дисків, розсортування ґудзиків або ж збирання ручок. А що, робота начебто не пильна, а платити обіціють від 700 гривень на тиждень. Але, як і завжди, є одне "але". Роботодавці-шахраї, просять заплатити за витратний матеріал, мовляв побоюються, що людина візьме наприклад партію ґудзиків, не виконає роботу, ба більше, не поверне матеріал. Жертва погоджується на умови, та фактично купує партію ґудзиків у 2 а деколи і в 3 рази дорожче їхньої реальної вартовсті. І чи варто говорити, що після виконання роботи ані зарплатню ані роботодавців жертва більше не побачить.

Деякі шахраї ідуть далі. Вони пропонують жертвам допомогу з пошуком вакансій та з працевлаштуванням. Звичайно, за невеличку плату. Така собі агенція... інформаційна. Адже насправді, підписавши контракт з подібними шахраями, стає зрозуміло, що жодної допомоги надавати вони не повинні, а повинні лише надати інформацію, про існуючі пропозиції на ринку вакансій.

Буває так, що шахраї знаходять своїх жертв у невимушеній обстановці, наприклад у барі. В ході розмови, аферист дає зрозуміти, що працює в елітній компанії з високим рівнем доходів. Потім пропонує довірливим українцям, на честь їхньої "безмежної дружби" допомогти з працевлаштуванням. Звичайно ж, не без власної вигоди. За вакансію потрібно викласти кругленьку суму. Та от як тільки ви заплатите вашому новому знайомому, посади в омріяній компанії точно не побачите. Гроші повернути теж не вдасться. Та є в цій схемі ще один жирний мінус: попри втрачені нерви, час та гроші - жертва ризикує втратити свою нинішню роботу.

Повний випуск програми дивіться тут

Несподівана правда про “липові” вакансії від шахраїв

0 Коментувати

З настанням складної економічної ситуації в Україні все більше наших співвітччизників втрачають роботу. А що перш за все робить людина втративши роботу? Звичайно, шукає нову. На допомогу приходять різноманітні та популярні сайти вакансій. Втім, саме тут на довірливих українців часто чекають шахраї.

Найпростіша робота з якою може впоратись будь хто. Саме такі вакансії найчастіше шукають претенденти. Серед подібних пропозицій: роздавання листівок і упаковування дисків, розсортування ґудзиків або ж збирання ручок. А що, робота начебто не пильна, а платити обіціють від 700 гривень на тиждень. Але, як і завжди, є одне “але”. Роботодавці-шахраї, просять заплатити за витратний матеріал, мовляв побоюються, що людина візьме наприклад партію ґудзиків, не виконає роботу, ба більше, не поверне матеріал. Жертва погоджується на умови, та фактично купує партію ґудзиків у 2 а деколи і в 3 рази дорожче їхньої реальної вартовсті. І чи варто говорити, що після виконання роботи ані зарплатню ані роботодавців жертва більше не побачить.

Деякі шахраї ідуть далі. Вони пропонують жертвам допомогу з пошуком вакансій та з працевлаштуванням. Звичайно, за невеличку плату. Така собі агенція… інформаційна. Адже насправді, підписавши контракт з подібними шахраями, стає зрозуміло, що жодної допомоги надавати вони не повинні, а повинні лише надати інформацію, про існуючі пропозиції на ринку вакансій.

Буває так, що шахраї знаходять своїх жертв у невимушеній обстановці, наприклад у барі. В ході розмови, аферист дає зрозуміти, що працює в елітній компанії з високим рівнем доходів. Потім пропонує довірливим українцям, на честь їхньої “безмежної дружби” допомогти з працевлаштуванням. Звичайно ж, не без власної вигоди. За вакансію потрібно викласти кругленьку суму. Та от як тільки ви заплатите вашому новому знайомому, посади в омріяній компанії точно не побачите. Гроші повернути теж не вдасться. Та є в цій схемі ще один жирний мінус: попри втрачені нерви, час та гроші – жертва ризикує втратити свою нинішню роботу.

Повний випуск програми дивіться тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

27.08.2015
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: