УКР
УКР

Video: Несподівана правда про “липові” вакансії від шахраїв

З настанням складної економічної ситуації в Україні все більше наших співвітччизників втрачають роботу. А що перш за все робить людина втративши роботу? Звичайно, шукає нову. На допомогу приходять різноманітні та популярні сайти вакансій. Втім, саме тут на довірливих українців часто чекають шахраї.

Найпростіша робота з якою може впоратись будь хто. Саме такі вакансії найчастіше шукають претенденти. Серед подібних пропозицій: роздавання листівок і упаковування дисків, розсортування ґудзиків або ж збирання ручок. А що, робота начебто не пильна, а платити обіціють від 700 гривень на тиждень. Але, як і завжди, є одне "але". Роботодавці-шахраї, просять заплатити за витратний матеріал, мовляв побоюються, що людина візьме наприклад партію ґудзиків, не виконає роботу, ба більше, не поверне матеріал. Жертва погоджується на умови, та фактично купує партію ґудзиків у 2 а деколи і в 3 рази дорожче їхньої реальної вартовсті. І чи варто говорити, що після виконання роботи ані зарплатню ані роботодавців жертва більше не побачить.

Деякі шахраї ідуть далі. Вони пропонують жертвам допомогу з пошуком вакансій та з працевлаштуванням. Звичайно, за невеличку плату. Така собі агенція... інформаційна. Адже насправді, підписавши контракт з подібними шахраями, стає зрозуміло, що жодної допомоги надавати вони не повинні, а повинні лише надати інформацію, про існуючі пропозиції на ринку вакансій.

Буває так, що шахраї знаходять своїх жертв у невимушеній обстановці, наприклад у барі. В ході розмови, аферист дає зрозуміти, що працює в елітній компанії з високим рівнем доходів. Потім пропонує довірливим українцям, на честь їхньої "безмежної дружби" допомогти з працевлаштуванням. Звичайно ж, не без власної вигоди. За вакансію потрібно викласти кругленьку суму. Та от як тільки ви заплатите вашому новому знайомому, посади в омріяній компанії точно не побачите. Гроші повернути теж не вдасться. Та є в цій схемі ще один жирний мінус: попри втрачені нерви, час та гроші - жертва ризикує втратити свою нинішню роботу.

Повний випуск програми дивіться тут

Несподівана правда про “липові” вакансії від шахраїв

0 Коментувати

З настанням складної економічної ситуації в Україні все більше наших співвітччизників втрачають роботу. А що перш за все робить людина втративши роботу? Звичайно, шукає нову. На допомогу приходять різноманітні та популярні сайти вакансій. Втім, саме тут на довірливих українців часто чекають шахраї.

Найпростіша робота з якою може впоратись будь хто. Саме такі вакансії найчастіше шукають претенденти. Серед подібних пропозицій: роздавання листівок і упаковування дисків, розсортування ґудзиків або ж збирання ручок. А що, робота начебто не пильна, а платити обіціють від 700 гривень на тиждень. Але, як і завжди, є одне “але”. Роботодавці-шахраї, просять заплатити за витратний матеріал, мовляв побоюються, що людина візьме наприклад партію ґудзиків, не виконає роботу, ба більше, не поверне матеріал. Жертва погоджується на умови, та фактично купує партію ґудзиків у 2 а деколи і в 3 рази дорожче їхньої реальної вартовсті. І чи варто говорити, що після виконання роботи ані зарплатню ані роботодавців жертва більше не побачить.

Деякі шахраї ідуть далі. Вони пропонують жертвам допомогу з пошуком вакансій та з працевлаштуванням. Звичайно, за невеличку плату. Така собі агенція… інформаційна. Адже насправді, підписавши контракт з подібними шахраями, стає зрозуміло, що жодної допомоги надавати вони не повинні, а повинні лише надати інформацію, про існуючі пропозиції на ринку вакансій.

Буває так, що шахраї знаходять своїх жертв у невимушеній обстановці, наприклад у барі. В ході розмови, аферист дає зрозуміти, що працює в елітній компанії з високим рівнем доходів. Потім пропонує довірливим українцям, на честь їхньої “безмежної дружби” допомогти з працевлаштуванням. Звичайно ж, не без власної вигоди. За вакансію потрібно викласти кругленьку суму. Та от як тільки ви заплатите вашому новому знайомому, посади в омріяній компанії точно не побачите. Гроші повернути теж не вдасться. Та є в цій схемі ще один жирний мінус: попри втрачені нерви, час та гроші – жертва ризикує втратити свою нинішню роботу.

Повний випуск програми дивіться тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

27.08.2015 14:20
Завантаження...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Гарячі матеріали

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: