УКР
ICTV - Разом краще

Video: Навіщо сайти збирають наші персональні дані

Що таке інформаційна бульбашка, та навіщо сайти збирають наші персональні дані. Картина світу, яку ми бачимо з екрану комп’ютера чи смартфону – спотворена. Те, що мало зблизити людей, зробити інтернет зрозумілим, зручним і комфортним, ізолює кожного з нас у персональній віртуальній в’язниці. Системи алгоритмів та фільтрів, які працюють на пошукових серверах та у соціальних мережах, не дають нам вирватись за її невидимі межі. Але як виникли ці віртуальні стіни, і чому ми їх не помічаємо? [read_more_news] Навіщо сайти збирають наші персональні дані? Що таке інформаційна бульбашка та чи можливо з неї вибратись? Більше – дивіться у відео. Нагадаємо, раніше ми розповідали, як в інтернеті виставляють фейкові вакансії.

Навіщо сайти збирають наші персональні дані

0 Коментувати

Що таке інформаційна бульбашка, та навіщо сайти збирають наші персональні дані.

Картина світу, яку ми бачимо з екрану комп’ютера чи смартфону – спотворена. Те, що мало зблизити людей, зробити інтернет зрозумілим, зручним і комфортним, ізолює кожного з нас у персональній віртуальній в’язниці.

Системи алгоритмів та фільтрів, які працюють на пошукових серверах та у соціальних мережах, не дають нам вирватись за її невидимі межі.

Але як виникли ці віртуальні стіни, і чому ми їх не помічаємо?

Також по темі: Трамп проти Twitter: що зміниться для користувачів соцмереж Афери в соцмережах: чому люди вірять всьому, що пишуть Чому інтернет не зміг перемогти цензуру

Навіщо сайти збирають наші персональні дані?

Що таке інформаційна бульбашка та чи можливо з неї вибратись?

Більше – дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як в інтернеті виставляють фейкові вакансії.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

10.06.2020 15:10
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: