УКР
УКР

Video: Навіщо російська влада споює свій народ

В Росії було прийнято кілька законопроектів, що понижують мінімальні відпускні ціни на алкоголь. Таким чином спиртні напої в країні подешевшали. Це викликало бурхливу реакцію в суспільстві – і з’явилося припущення, що російська влада навмисно споює свій народ.

Із 146 мільйонів населення країни 20 мільйонів є алкоголіками. Тривалість життя чоловіків там не досягає 63 років, а кожен тринадцятий працездатний громадянин Росії страждає не пияцтво. 20% населення старше 15 років регулярно вживають спиртне. Лікування захворювань, пов’язаних з алкоголізмом, "з’їдає" понад 16% державного бюджету в галузі охорони здоров’я. Щороку через пияцтво гине півмільйона людей. Середньостатистичний росіянин випиває 12 літрів горілки на рік. За даними Всесвітньої організації здоров’я, неминуче виродження етносу наступає вже після 8 літрів на людину.

Але замість того, щоб боротися з алкоголізмом, керівництво РФ затвердило наказ про зниження ціни на горілку в 2015 році. В усьому світі ціни на "біленьку" підвищуються, аби зменшити її споживання, а в Росії  – навпаки. Адже вона не лише зближує людей, але й слугує анестезією від реальності.

"Авжеж, вони знизять. Я про вже давно казав – дозволять і алкоголь, і сигарети, і все, що хочеш, аби тільки до них не лізли з питаннями, особливо – з фінансовими, особливо з проханням поділитися", – вважає російський суспільний діяч В’ячеслав Мальцев.

Як "залити" горе і не помічати тієї бідності, в якій живе звичайна російська людина? На допомогу приходить горілка.

"Я думаю, що горілка – це один з тих наркотиків, який дає росіянам відчуття того, що вони є всемогутніми, що вони – найкраща, найсильніша нація. Цим вони ще більше підживлюють свої імперські ідеали і комплекси. Горілка є абсолютно невід’ємною частиною російського способу життя", – зазначає політолог Тарас Березовець.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Хто перетворює Росію на фашистську державу?

Навіщо російська влада споює свій народ

0 Коментувати

В Росії було прийнято кілька законопроектів, що понижують мінімальні відпускні ціни на алкоголь. Таким чином спиртні напої в країні подешевшали. Це викликало бурхливу реакцію в суспільстві – і з’явилося припущення, що російська влада навмисно споює свій народ.

Із 146 мільйонів населення країни 20 мільйонів є алкоголіками. Тривалість життя чоловіків там не досягає 63 років, а кожен тринадцятий працездатний громадянин Росії страждає не пияцтво. 20% населення старше 15 років регулярно вживають спиртне. Лікування захворювань, пов’язаних з алкоголізмом, “з’їдає” понад 16% державного бюджету в галузі охорони здоров’я. Щороку через пияцтво гине півмільйона людей. Середньостатистичний росіянин випиває 12 літрів горілки на рік. За даними Всесвітньої організації здоров’я, неминуче виродження етносу наступає вже після 8 літрів на людину.

Але замість того, щоб боротися з алкоголізмом, керівництво РФ затвердило наказ про зниження ціни на горілку в 2015 році. В усьому світі ціни на “біленьку” підвищуються, аби зменшити її споживання, а в Росії  – навпаки. Адже вона не лише зближує людей, але й слугує анестезією від реальності.

“Авжеж, вони знизять. Я про вже давно казав – дозволять і алкоголь, і сигарети, і все, що хочеш, аби тільки до них не лізли з питаннями, особливо – з фінансовими, особливо з проханням поділитися”, – вважає російський суспільний діяч В’ячеслав Мальцев.

Як “залити” горе і не помічати тієї бідності, в якій живе звичайна російська людина? На допомогу приходить горілка.

“Я думаю, що горілка – це один з тих наркотиків, який дає росіянам відчуття того, що вони є всемогутніми, що вони – найкраща, найсильніша нація. Цим вони ще більше підживлюють свої імперські ідеали і комплекси. Горілка є абсолютно невід’ємною частиною російського способу життя”, – зазначає політолог Тарас Березовець.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Хто перетворює Росію на фашистську державу?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

24.03.2015 17:14
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: