На Ямайці містично викрали цілий пляж

Виявляється, пограбування можуть викликати не лише обурення, а й сміх. Ну а як ще можна відреагувати, коли чуєш, що з природничого парку поцупили пінгвіна або викрали з музею літак, який не літав 50 років?

пляж баунті

Викрадення: Піску

Місце: Ямайка

Цей грабіж – не те що дивний, а просто містичний. Ну а як ви поясните зникнення цілого  пляжу за одну ніч та ще й без свідків та доказів?! Поліція шукала викрадачів піску з пляжу декілька місяців, але так і не знайшла. За підрахунками, крадіям знадобилося декілька бульдозерів і приблизно 500 вантажівок для того, щоб вивезти гектар пляжу, це ціле футбольне поле. Спершу поліція думала, що викрадачі продали пісок місцевим готелям. Вони взяли зразки піску з викраденого пляжу та інших пляжів острова, але вкраденого так і не виявили. Куди подівся пісок з острова – досі невідомо.

Викрадення: Пінгвіна

Місце: Австралія

Коли чоловіки збираються компанією і беруть з собою багато алкоголю, відбуваються божевільні речі. От така компанія австралійських чоловіків після гучної вечірки вирішила, що їм терміново потрібно покупатися з дельфінами. Тому вони пробралися у національний парк з морськими жителями і залізли у акваріум до дельфінів. А коли накупалися, побачили самотнього пінгвіна. Хлопці вирішили, що пінгвіну сумно, і вирішили забрати його з собою до готелю. І от, коли на ранок друзі прокинулися у своєму номері, то були просто шоковані несподіваною компанією! Потрапити в поліцію їм не хотілося, тому вони швидко зібрали речі та чкурнули з міста. Переляканого пінгвіна знайшла здивована покоївка. Його повернули «додому», а грабіжники залишилися без покарання.

Раніше ми писали, що На цих дорогах машини змиває водою, а колеса звисають над прірвою

Викрадення: Літака

Місце: Ізраїль

Здавалося б, ну як можна викрасти літак, він же ж величезний. Можна, якщо ти єврей і в душі, і за національністю. Літак-винищувач часів Другої світової роками спокійнісінько стояв собі в музеї авіації Ізраїлю, допоки Ішмаель Іцхакі не накинув на нього оком. Ось що провернув чоловік. Він пішов до музею ніби на екскурсію у музей, і його нібито збентежив стан літака. Занепокоєний Іцхакі вирушив до керівництва. Так і сказав: літак, мовляв, потрібно підфарбувати, відполірувати і так далі, словом, щоб мав належний вигляд і, о диво, Ішмаель сам може це зробити, недорого. Керівництво подумало та дало офіційний дозвіл на фарбування літака. І поки всі думали, що винищувач у майстерні, Ішмаель його заправив та полетів до Швейцарії, де намагався продати 50-річний раритет за 330 тисяч доларів. Та не встиг, бідолашний, арештували.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: В Європі пасажирів перевозить повітряне метро та автобус, який їздить по воді

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ