УКР
УКР

Video: На чолі ПАРЄ досі залишається палкий прихильник Росії

Палкий прихильник Росії Педро Аграмунт поки що лишається на чолі ПАРЄ. До такого рішення дійшли керівники депутатських груп Асамблеї. У квітні ПАРЄ висловила Аграмунту недовіру, проте відправити його у відставку не змогла через відсутність процедури імпічменту. Натомість, сам Аграмунт пообіцяв, що піде з посади за власним бажанням. Але досі цього не зробив. Чи вдасться ПАРЄ усунути Аграмунта з посади, в ексклюзивному коментарі «Ранку у Великому Місті» розповів Леонід Ємець. Леонід Ємець – депутат Верховної Ради України. Член парламентської делегації України у Парламентській асамблеї Ради Європи. «Педро Аграмут просто обманув Асамблею, пообіцявши на початку сесії, що він зробить заявку про відставку, а наприкінці сесії просто «зробив ноги» з Асамблеї. Вчора відбулось засідання президентського бюро Асамблеї, на якому спробували вирішити, яким чином можна усунути Педро Аграмунта від виконання ним обов’язків президента. Було прийняте рішення, що саме група Європейської народної партії і має тепер прийняти рішення, хто має залишатися президентом – чи сам Аграмунт, чи якась інша особа. Через декілька тижнів відбудеться засідання групи, де і буде прийнято рішення з цього питання». Більше дивіться у відео

На чолі ПАРЄ досі залишається палкий прихильник Росії

0 Коментувати

Палкий прихильник Росії Педро Аграмунт поки що лишається на чолі ПАРЄ. До такого рішення дійшли керівники депутатських груп Асамблеї. У квітні ПАРЄ висловила Аграмунту недовіру, проте відправити його у відставку не змогла через відсутність процедури імпічменту. Натомість, сам Аграмунт пообіцяв, що піде з посади за власним бажанням. Але досі цього не зробив.

Чи вдасться ПАРЄ усунути Аграмунта з посади, в ексклюзивному коментарі «Ранку у Великому Місті» розповів Леонід Ємець.

Леонід Ємець – депутат Верховної Ради України. Член парламентської делегації України у Парламентській асамблеї Ради Європи.

«Педро Аграмут просто обманув Асамблею, пообіцявши на початку сесії, що він зробить заявку про відставку, а наприкінці сесії просто «зробив ноги» з Асамблеї. Вчора відбулось засідання президентського бюро Асамблеї, на якому спробували вирішити, яким чином можна усунути Педро Аграмунта від виконання ним обов’язків президента. Було прийняте рішення, що саме група Європейської народної партії і має тепер прийняти рішення, хто має залишатися президентом – чи сам Аграмунт, чи якась інша особа. Через декілька тижнів відбудеться засідання групи, де і буде прийнято рішення з цього питання».

Більше дивіться у відео

01.06.2017 17:30
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору