УКР
УКР

Video: Молдова просить США допомогти у боротьбі з російською пропагандою

Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп заявив, що Росія використовує небезпечну пропаганду, просуває в молдавській пресі антиєвропейські послання, щоб забезпечити успіх на виборах своїм політичним союзникам.

Новину передає інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна». За словами прем'єр-міністра, через 10 тижнів у Молдові будуть обирати нового президента, який або буде виступати за інтеграцію в Європейський союз, або за більш тісне зближення з Росією. Павло Філіп підкреслив, що Молдова потребує підтримки США для продовження курсу європейської інтеграції.

Молдова просить США допомогти у боротьбі з російською пропагандою

0 - 0 Коментувати

Прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп заявив, що Росія використовує небезпечну пропаганду, просуває в молдавській пресі антиєвропейські послання, щоб забезпечити успіх на виборах своїм політичним союзникам.

Новину передає інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна». За словами прем’єр-міністра, через 10 тижнів у Молдові будуть обирати нового президента, який або буде виступати за інтеграцію в Європейський союз, або за більш тісне зближення з Росією.
Павло Філіп підкреслив, що Молдова потребує підтримки США для продовження курсу європейської інтеграції.

18.08.2016
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору