УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Місцеві вибори 2020: як проголосувати за новою виборчою системою

Як проголосувати на місцевих виборах за новою виборчою системою і правильно заповнити бюлетень. Понад 40% опитаних українців не знають, коли в країні відбудуться місцеві вибори – про це свідчать результати опитування. Вибори депутатів і голів різних рівнів відбудуться 25 жовтня. Але через зміну виборчої системи будуть абсолютно нові бюлетені. [read_more_news] Журналістка Ксенія Богуславська поспілкувалась з експертами, які розказали про можливі найтиповіші помилки під час заповнення бюлетенів.  Які правила допоможуть вам не заплутатися під час голосування? Дивіться у відео.  Чарівний образ ведучої Юлії Зорій від @bonlook_ua https://instagram.com/bonlook_ua Нагадаємо, раніше ми розповідали, чи загрожує Україні інфляція.

Місцеві вибори 2020: як проголосувати за новою виборчою системою

0 Коментувати

Як проголосувати на місцевих виборах за новою виборчою системою і правильно заповнити бюлетень.

Понад 40% опитаних українців не знають, коли в країні відбудуться місцеві вибори – про це свідчать результати опитування.

Вибори депутатів і голів різних рівнів відбудуться 25 жовтня. Але через зміну виборчої системи будуть абсолютно нові бюлетені.

Також по темі: Як маніпулюватимуть українцями на місцевих виборах? Новий виборчий кодекс: як голосуватимуть українці В Україні запрацює нова виборча система: що зміниться

Журналістка Ксенія Богуславська поспілкувалась з експертами, які розказали про можливі найтиповіші помилки під час заповнення бюлетенів. 

Які правила допоможуть вам не заплутатися під час голосування?

Дивіться у відео. 

Чарівний образ ведучої Юлії Зорій від @bonlook_ua
https://instagram.com/bonlook_ua

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чи загрожує Україні інфляція.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

23.09.2020 12:49
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: