Міністерство економрозвитку і торгівлі пояснило, чому хоче скасувати трудові книжки

Міністерство економрозвитку і торгівлі пояснило, чому хоче скасувати трудові книжки. За їх твердженням, всі питання вже давно можна вирішувати за допомогою електронних реєстрів.

В Україні з 2000 року існує єдина база даних про трудову діяльність. До цього реєстру необхідно лише додати пункт про посаду співробітника. Це дозволить точно визначати його стаж, коли це потрібно.Таким чином, функції трудової книжки буде повністю виконувати база даних.

Тож, якщо ваш стаж почався після 2000 року, то немає сенсу зберігати трудову книжку – інформація вже є в базі. А якщо ж до 2000 року, то можна зберегти трудову на всяк випадок для підстраховки, рекомендують у міністерстві.

Повний випуск програми дивіться тут

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ