УКР
УКР

Video: Міліціонерам дозволили стріляти у VIP-порушників

Після кричущого випадку, коли п'яний суддя Макарівського райсуду Київської області Владислав Оберемко погрожував пістолетів співробітнику ДАІ, Міністр Внутрішніх справ Арсен Аваков ініціював розробку нової інструкції для подібних випадків. Згідно з нею, співробітники ДАЇ та патрульні зможуть стріляти на ураження, незважаючи на статус бешкетників. Щоправда, тільки в тому випадку, якщо злочинець спрямовує на них зброю. Міністр обіцяє брати таких міліціонерів під особистий захист і навіть видавати їм премії. Такі нововведення викликали запеклі суперечки у суспільстві. Розбиратися в ситуації «Ранок у Великому Місті» вирішив разом з юристом Михайлом Ілляшевим. На його думку, розширювати повноваження працівників міліції немає сенсу, адже вони і так мають всі необхідні права для самозахисту. «Міліціонер повинен 150 разів подумати перед тим, як застосувати зброю. Навряд чи функцією міліції є відстріл п’яних суддів і прокурорів. Я думаю, що зброя має застосовуватися лише у крайньому випадку, коли зупинити злочинця в інший спосіб неможливо і якщо він загрожує оточуючим», – вважає юрист. За словами Михайла Ілляшева, щоб привести правоохоронну систему до  ладу, необхідно змінювати не законодавство, а людей. Якщо це станеться, вже за кілька років ми зможемо побачити зовсім іншу міліцію. Повний випуск програми дивіться тут

Міліціонерам дозволили стріляти у VIP-порушників

0 - 0 Коментувати

Після кричущого випадку, коли п’яний суддя Макарівського райсуду Київської області Владислав Оберемко погрожував пістолетів співробітнику ДАІ, Міністр Внутрішніх справ Арсен Аваков ініціював розробку нової інструкції для подібних випадків.

Згідно з нею, співробітники ДАЇ та патрульні зможуть стріляти на ураження, незважаючи на статус бешкетників. Щоправда, тільки в тому випадку, якщо злочинець спрямовує на них зброю. Міністр обіцяє брати таких міліціонерів під особистий захист і навіть видавати їм премії.

Такі нововведення викликали запеклі суперечки у суспільстві. Розбиратися в ситуації «Ранок у Великому Місті» вирішив разом з юристом Михайлом Ілляшевим.

На його думку, розширювати повноваження працівників міліції немає сенсу, адже вони і так мають всі необхідні права для самозахисту.

«Міліціонер повинен 150 разів подумати перед тим, як застосувати зброю. Навряд чи функцією міліції є відстріл п’яних суддів і прокурорів. Я думаю, що зброя має застосовуватися лише у крайньому випадку, коли зупинити злочинця в інший спосіб неможливо і якщо він загрожує оточуючим», – вважає юрист.

За словами Михайла Ілляшева, щоб привести правоохоронну систему до  ладу, необхідно змінювати не законодавство, а людей. Якщо це станеться, вже за кілька років ми зможемо побачити зовсім іншу міліцію.

Повний випуск програми дивіться тут

04.03.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору