Мерая Кері вийшла заміж лише заради кар’єри

Мерая Кері – епатажна, скандальна і надто попсова. Однак ще на початку кар’єри вона була сором’язливою, скромною дівчиною. Чому Мерая Кері стала пихатою і навіть вульгарною?

мерая кері фото

Ми знаємо її як скандальну, попсову і трішки недалеку зірку. То вона вийде на червону доріжку в самих трусиках та панчохах, то купить для своїх собачок квитки на літак за 200 тисяч доларів. А, виявляється, починала вона зі скромної блюзової співачки, яка просто чарувала своїм голосом.

За всією несерйозною музикою, блискітками та відвертими костюмами сьогодні уже мало хто може розгледіти неймовірний голос на 5 октав. А у світі музики це вважається унікальним голосом, адже зазвичай поп-співачки беруть лише дві октави. Такий дар передався Мераї у спадок від матері – оперної співачки. У дитинстві дівчина, як і мама, мріяла співати в опері, але зовсім скоро зметикувала, що в опері вона не отримає того, чого вона прагнула більше, ніж музики. Вона не отримає такої слави і таких грошей. А бути широко відомою у вузьких колах її не зовсім приваблювало.

Зрозумівши, що вдома їй ловити нічого, за славою і грошима Мерая вирушила до Нью-Йорка. Там і розбилися її рожеві мрії через буденність та надлюдську працю. Аби вижити, дівчина працювала на кількох роботах і зовсім закинула співочу кар’єру.

Так молода співачка, яка взагалі не мала грошей, одного вечора зовсім випадково потрапила на дорогу вечірку. І там зовсім випадково натрапила на відомого продюсера. Окрім того, за дуже дивним збігом в неї опинився у той вечір демо-запис її співу, а продюсер Томмі Мотолла чомусь одразу вирішив його послухати.

Не вийшло у Мераї чесною працею, зате вийшло через шлюб таки стати співачкою. Після того вечора на вечірці Мерая одразу ж стала підопічною Томмі Мотолли, а згодом його дружиною. Мерая хотіла співати мелодійний блюз та соул – Томмі не заперечував. Вони навіть випустили кілька успішних альбомів. Але дуже швидко Томмі зрозумів, що на Мераї можна робити непогані гроші у трішки іншому амплуа, яке буде ближче більшості. І почав ліпити з неї поп-діву. А вийшла трішки дурненька, гарненька лялька у яскравій обгортці.

Ніжна блюзова душа Мераї раптом кудись поділася. Зате з’явилася епатажна, хвалькувата, пихата зірка. І це спрацювало. Мерая Кері стала неймовірно популярною співачкою і почала приносити неабиякі гроші. Коли Кері отримала те, що хотіла від «чоловіка-продюсера», їхній шлюб розпався. Колишній звинувачував співачку у корисливості. А вона лише знизувала плечима і казала, що любила Томмі, але він виявився тираном, тож вона була змушена піти.

Вона досягнула того, чого так прагнула. Однак, здається, загубила себе. Замість того, щоб допомагати рідним, які бідують, вона боготворить своїх собачок, замість того, щоб бути зразковою дружиною та мамою, світить у таблоїдах голими сідницями.

Більше дивіться у відео

Дивіться також:  Барбру Стрейзанд прославив її великий ніс

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ