УКР
УКР

Video: Майдан-3: що відбувалось на головній площі столиці

20 лютого, на другу річницю Революції Гідності, у Києві група людей організувала мітинг під гучною назвою "Майдан-3".

На Майдані біля стели проводили віче, у вільного мікрофона активісти "Революційних правих сил" закликали до імпічменту Президента і розпуску Верховної Ради. Потім на головну площу країни почали переносити щити з фотографіями загиблих майданівців, розставляти намети і розпалювати багаття. Мітинг протримався до понеділка.

Голова "Партії захисників вітчизни" Юрій Карамзін, безпосередньо пов'язаний із організацією нового Майдану, запевняє: люди вийшли за відновлення своїх прав.

"Ми категорично проти того, щоб олігархи далі перебували при владі. Наша основна задача – провести віче і донести до людей у загальному вигляді вимоги до влади. Ми довели свої 20 вимог", - зазначив Карамзін.

За його словами, якщо влада не буде виконувати вимоги активістів, палатки будуть кругом – перед будинками президента і прем’єра, перед посольствами, перед Верховною Радою.

Також Карамзін зазначив, що перед мітингарями не стояла мета зараз паралізувати діяльність міста. А "Партія захисників вітчизни» категорично проти дострокових виборів президента і Верховної Ради.

Майдан-3: що відбувалось на головній площі столиці

0 Коментувати

20 лютого, на другу річницю Революції Гідності, у Києві група людей організувала мітинг під гучною назвою “Майдан-3”.

На Майдані біля стели проводили віче, у вільного мікрофона активісти “Революційних правих сил” закликали до імпічменту Президента і розпуску Верховної Ради. Потім на головну площу країни почали переносити щити з фотографіями загиблих майданівців, розставляти намети і розпалювати багаття. Мітинг протримався до понеділка.

Голова “Партії захисників вітчизни” Юрій Карамзін, безпосередньо пов’язаний із організацією нового Майдану, запевняє: люди вийшли за відновлення своїх прав.

“Ми категорично проти того, щоб олігархи далі перебували при владі. Наша основна задача – провести віче і донести до людей у загальному вигляді вимоги до влади. Ми довели свої 20 вимог”, – зазначив Карамзін.

За його словами, якщо влада не буде виконувати вимоги активістів, палатки будуть кругом – перед будинками президента і прем’єра, перед посольствами, перед Верховною Радою.

Також Карамзін зазначив, що перед мітингарями не стояла мета зараз паралізувати діяльність міста. А “Партія захисників вітчизни» категорично проти дострокових виборів президента і Верховної Ради.

23.02.2016 13:30
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору