Масажисти-непрофесіонали можуть вас вбити

Масажисти-непрофесіонали та шахраї можуть позбавити вас не лише гаманця, але й здоров’я. Усю правду розкриє ведучий рубрики «Кримінал в деталях» Куц Ярослав.          

А ви запитуєте у масажиста, чи є у нього медична освіта? Просите показати документи? Ні? Даремно! Такий горе-професіонал може завдати вашому здоров’ю непоправної шкоди.

27-річна дівчина пішла до масажиста аби підлікувати спину. Купилася на оголошення про дешевий сеанс масажу та лікувальну гімнастику у бонус. Довірилася спеціалісту-самозванцю. І вже через кілька годин після сеансу вона потрапила до лікарні, а через тиждень – померла. Під час розтину у неї  виявили… кілька закритих переломів! А масажист-убивця безслідно зник.

Жарти з масажем закінчуються дуже погано. Дуже важливо знати стан свого здоров’я перед тим, як йти до спеціаліста. Бо йому на вас байдуже, а ви ж можете померти навіть від звичайного масажу!

А про масажисток-шантажисток чули? Кілька десятків чоловіків насолоджувалися еротичним масажем, а потім дуже про це пошкодували. Красуні відмасажували не лише їх самих, але і їхні гаманці та кишені.

Клієнти залишалися дуже задоволеними від такого масажу. Та вони навіть не підозрювали, що увесь процес дівчата знімали на приховану камеру…

Не хочете стати жертвою масажиста? Виконуйте кілька простих правил.

  1. Перевіряйте обов’язково документи! З’ясуйте, хто він, і який має досвід роботи та репутацію. Справжній спеціаліст має бути за освітою лікарем та повинен мати свідоцтво про проходження медичних курсів масажу.
  2. Перед сеансом масажист повинен обов’язково поцікавитися вашим станом здоров’я. З’ясувати чи є у вас протипоказання до масажу. Аби не нашкодити вашому здоров’ю ще більше.
  3. Якщо ви чи ваш родич постраждали через масажиста – негайно зверніть до бюро судово-медичної експертизи! А потім до прокуратури чи поліції.

Більше дивіться у відео

 

 

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ