УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Лікування коронавірусу в Україні: чому методи МОЗ розкритикували

Ліків та вакцини від коронавірусу у світі ще немає. Проте Міністерство охорони здоров’я України вже ухвалило єдиний протокол лікування COVID-19. Список препаратів, які можуть застосовувати у лікуванні коронавірусу, складали на основі досвіду різних країн, які активно борються з пандемією. Там є антиретровірусні препарати, а також ті, які лікують малярію та ревматичні захворювання. Проте багато фахівців проти такого нововведення в країні і вважають, що воно неправильне, бо багато з них мають ряд побічних ефектів. [read_more_news] Більше про лікування коронавірусу в Україні – дивіться у відео. Нагадаємо, раніше ми розповідали, за що критикують ВООЗ.

Лікування коронавірусу в Україні: чому методи МОЗ розкритикували

0 Коментувати

Ліків та вакцини від коронавірусу у світі ще немає. Проте Міністерство охорони здоров’я України вже ухвалило єдиний протокол лікування COVID-19.

Список препаратів, які можуть застосовувати у лікуванні коронавірусу, складали на основі досвіду різних країн, які активно борються з пандемією.

Там є антиретровірусні препарати, а також ті, які лікують малярію та ревматичні захворювання.

Проте багато фахівців проти такого нововведення в країні і вважають, що воно неправильне, бо багато з них мають ряд побічних ефектів.

Також по темі: Що таке апарати ШВЛ і скільки їх треба Україні для боротьби з коронавірусом Коронавірус в Україні: чи розуміють люди реальні масштаби поширення пандемії? Нульовий пацієнт: з кого почалась пандемія коронавірусу

Більше про лікування коронавірусу в Україні – дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, за що критикують ВООЗ.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

16.04.2020 11:35
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: