Лікарі розповіли усю правду про популярні методи схуднення
Худнете? Не їсте після шостої, відмовилися від солодкого та хлібу, робите один голодний день на тиждень? Журналісти дізналися, що з цього насправді може допомогти, а що лише нашкодить.
Найкраще їжа перетравлюється вранці, трохи гірше – в середині дня, а все з’їдене увечері – назавжди осяде на боках…
Міф: Від їжі після 18 години гладшають
«Все залежить від того, коли людина лягає спати. Головне не переїдати!», –говорить лікар-гастроентеролог Інна Федорова.
Не важливо, коли, важливо, що і скільки. Склянка кефіру чи яблуко не зроблять з вас товстунчика навіть після 18 години.
Міф спростовано: Від їжі після 18.00 не гладшають, якщо лягти спати через 2-3 години
Скинути зайве? Запросто! Все, що потрібно – відмовитися від вуглеводів! Себто, жодних каш, хліба, фруктів. А цукерки – взагалі, табу.
Міф: Від вуглеводів гладшають
«Якщо повністю відмовитися від вуглеводів – результат, звісно, буде. Але така дієта буде шкодити організму», – говорить лікар.
Пам’ятайте: вуглеводи вуглеводам різниця. Від цукерок, звичайно, краще відмовитися, а от від корисних – не варто. Від них ви точно не погладшаєте, а без них – чекайте на депресію.
Міф спростовано: Від вуглеводів не гладшають, якщо їх споживати з розумом