Лікарі обкрадають пацієнтів, заробляючи цілі статки

Щодня в новинах все більше повідомлень про нечистих на руку лікарів, які обкрадають пацієнтів і лікарні, заробляючи на цьому цілі статки. Як крадуть люди в білих халатах?

лікар тримає євро фото

Історія Наталі просто вражає. Аби вилікувати батька хворого на рак, її сім’я продала все, що могла, і купила дорогі ліки для хіміотерапії. І що ви думаєте? Медики їх крали.

«Медсестри під час хіміотерапії не виймали ліки і не змішували, як це повинно бути, при пацієнтові. Вони їх забирали, і у нас пропадали ампули, при чому не найдешевші – бувало за 500, 1000, 1500 тисячі гривень за ампулу», – розповідає потерпіла Наталя Малярчук.

Схема проста. Лікарі крадуть у пацієнтів ліки і здають в аптеки у своїх же лікарнях. А там їх продають по колу. Медики ж отримують свої відсотки.

Історій, коли люди в білих халатах заробляють на препаратах, купа. Одна із найсвіжіших та найгучніших – з медиками лікарні «Охматдит». Завідувачка аптечним складом і медсестри накрали ліків на 8 мільйонів гривень. Експерт з безпеки каже, що такі злочинні схеми з ліками існують не тільки на рівні лікарень, а й на рівні країни.

Ще одна схема від лікарів – так звані фонди. Начебто все спрямовано на благодійні цілі, але насправді – в кишені медиків. І сама лікарня жодної копійки з ваших внесків може не отримати. Ви потім не дивуйтеся, звідки в лікарів розкішні автіки і апартаменти.

А у швидкій допомозі популярна так звана паливна махінація. Там крадуть бензин. Зливають пару літрів пального, а потім швидка не доїжджає до якогось села і хворий помирає.

Останні ампули, ящики препаратів, гроші і навіть бензин – крадуть абсолютно все! Так, у медиків малі зарплати, але хіба це виправдання, щоб продати власну гідність і совість?

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Лікарі «швидкої» приїжджають п’яними та калічать пацієнтів

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ