УКР
УКР

Video: Кремль розкручує тезу “Немає Путіна – немає Росії”

12 днів без Путіна. Останній раз на публіці президента Росії бачили ще 5 березня. Настільки тривала відсутність викликала величезну кількість версій – від страшної невиліковної хвороби до "жертви палацового перевороту". "Путін справді хворів, він проходив реабілітацію. А у традиціях Росії слабкого, хворого, непрезентабельного президента не показувати не можна. Адже в такому стані він не виглядає як потужний лідер, який веде жорстку політику. Через це його і сховали», – розповів екс-голова служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж в ефірі "Ранку у Великому Місті". Також він зазначив, що Путін серйозно хворів декілька днів, останні ж 3-5 днів відбувалася реабілітація. Підтверджує слова українського розвідника про стан здоров`я Путіна і російський політолог Андрій Окара. "Земля не зійшла зі своєї орбіти: Путін на місці, він живий, і, як сказав президент Киргизстана, "не дочекаєтесь". Немає Путіна – немає Росії. Він – фігура безальтернативна. Без Путіна на країну чекає коротка жорстка диктатура, а після диктатури буде смута. А смута для Росії – це завжди розвал, невизначеність і хаос», – зауважив Окара. За словами Миколи Маломужа, в Росії побудована дуже жорстка система повного контролю політичної й економічної ситуації, оборонної сфери тощо. І вона тримається не лише на Путіні. Ця система консервує ситуацію – тож, якщо б Путіна не стало, система змінювалася б повільно й поступово. «Моживо, це сприяло б урегулюванню ситуації на сході України, але – за сценарієм Москви, що включало б у себе автономію, особливий статус Донбасу і зміни до української Конституції», – вважає Маломуж. Повний випуск програми дивіться тут Читайте ще: Росія без Путіна, чи Росія з Путіним?

Кремль розкручує тезу “Немає Путіна – немає Росії”

0 Коментувати

12 днів без Путіна. Останній раз на публіці президента Росії бачили ще 5 березня. Настільки тривала відсутність викликала величезну кількість версій – від страшної невиліковної хвороби до “жертви палацового перевороту”.

“Путін справді хворів, він проходив реабілітацію. А у традиціях Росії слабкого, хворого, непрезентабельного президента не показувати не можна. Адже в такому стані він не виглядає як потужний лідер, який веде жорстку політику. Через це його і сховали», – розповів екс-голова служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж в ефірі “Ранку у Великому Місті”.

Також він зазначив, що Путін серйозно хворів декілька днів, останні ж 3-5 днів відбувалася реабілітація. Підтверджує слова українського розвідника про стан здоров`я Путіна і російський політолог Андрій Окара.

“Земля не зійшла зі своєї орбіти: Путін на місці, він живий, і, як сказав президент Киргизстана, “не дочекаєтесь”. Немає Путіна – немає Росії. Він – фігура безальтернативна. Без Путіна на країну чекає коротка жорстка диктатура, а після диктатури буде смута. А смута для Росії – це завжди розвал, невизначеність і хаос», – зауважив Окара.

За словами Миколи Маломужа, в Росії побудована дуже жорстка система повного контролю політичної й економічної ситуації, оборонної сфери тощо. І вона тримається не лише на Путіні. Ця система консервує ситуацію – тож, якщо б Путіна не стало, система змінювалася б повільно й поступово.

«Моживо, це сприяло б урегулюванню ситуації на сході України, але – за сценарієм Москви, що включало б у себе автономію, особливий статус Донбасу і зміни до української Конституції», – вважає Маломуж.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Росія без Путіна, чи Росія з Путіним?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17.03.2015 12:36
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: