Кремль хоче усунути Захарченка та Плотницького

Ватажків терористичних організацій ДНР-ЛНР Захарченка та Плотницького Кремль має намір прибрати, а на їхнє місце посадити інших. Такі чутки нещодавно з’явились у соцмережах та деяких українських ЗМІ. Поки що кремлівські посіпаки на Донбасі ніяк не демонструють страху перед усуненням.

Плотницький почав масштабну мародерську операцію з дерибану покинутих квартир в Луганську. А Захарченко сумлінно виконує вказівки кремлівських кураторів і коментує питання про миротворців ООН та майбутнє Донбасу.

Чутки про заміну Кремлем Плотницького та Захарченка поширюються на фоні заяв Путіна про його підтримку миротворчої місії ООН на Донбасі, проте на умовах Москви. Тож все це виглядає як одна лінія нового кремлівського курсу. Крім того, радник Путіна та ідеолог проектів ЛДНР Сурков після зустрічі зі спецспредставником США з питань України Куртом Волкером минулого місяця відвідав Донбас, і, за чутками, наказав лідерам бойовиків готуватися до так званої «реінтеграції».

«У мене є підозра, що цю інформацію свідомо зливають українській стороні як нібито підтвердження готовності Москви піти на певний компроміс, на поступки. Це теж тактична гра, спрямована на затягування часу … щоб не було ніяких несподіванок, і щоб Путін спокійно міг переобратися президентом. А другий важливий момент – спокійно провести чемпіонат світу з футболу», – вважає політолог Володимир Фесенко.

Власне, можливі кадрові перестановки ватажків Л/ДНР цілком вписуються в путінський сценарій місії ООН на Донбасі. Адже одна з обов’язкових вимог Росії – погодження дій блакитних шоломів з терористичним керівництвом псевдореспублік. Тож, як варіант, Кремль може дійсно клацнути пальцями і прибрати старих скомпрометованих Захарченка та Плотницького, посадивши в Донецьк і Луганськ когось іншого – нібито більш компромісного. Але принципова позиція України – жодних перемовин зі ставлениками агресора на Донбасі.

Більше дивіться у відео

Також дивіться: Павел Казарин рассказал, как уничтожить власть Путина

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ