Тільки за останній рік кількість українців, які негативно ставляться до вакцинації, збільшилася до 19%.
Як виявилося, для половини опитаних українців найбільш авторитетним джерелом інформації про щеплення є лікар.
Ще 22% опитаних заявили, що в цьому питанні довіряють Міністерству охорони здоров’я.
Ще для 20% українців основним джерелом інформації став телевізор. У той же час, більшість опитаних позитивно ставиться до щеплень.
Так, за станом на жовтень, чверть українців вважають щеплення найбільш ефективним і безпечним способом запобігання небезпечних інфекційних захворювань.
А ось 43% людей впевнені, що захиститися від небезпечних інфекцій допомагає здоровий спосіб життя.