УКР
УКР

Video: Ковач: Викриваючи чиновників, ми виконуємо замовлення суспільства

Постреволюційна влада обіцяла побороти одну з головних проблем нашого суспільства – корупцію. Але через рік жоден корупціонер так і не сів за грати. Найбільш "жорстоке" покарання для хабарників виявилося – зняття з посади.

"На жаль, за рік після Майдану в нас абсолютно не змінилася система. І переставлянням крісел у великих кабінетах корупцію навряд чи подолаєш. Журналісти і міжнародні організації бачать, що українська влада провалила боротьбу з корупцією зі своїх міркувань", – вважає ведучий програми журналістських розслідувань "Дістало".

На його думку, це відбувається через повну відсутність системних зрушень.

"Нібито на словах усе чудово – боремося, затримуємо чиновників на корупційних діяннях, а от по факту за рік жоден з цих людей не поніс заслуженого покарання. І для них це є чітким сигналом, що нічого не буде", – впевнений Ковач.

Найбільш проблемними структурами ведучий називає Генеральну прокуратуру, МВС і більшість міністерств. Упевнений: щоб ситуація змінилася, у чиновника повинен бути фактор стримування – закон.

"Закон представляє Генеральна прокуратура. Наслідком його порушення є вирок у суді. Ця система не працювала 10 років тому і не працює сьогодні, а чиновники зросли в цій системі, і вони продовжують працювати по накатаній. Це замкнене коло, і його треба розривати", – зазначив ведучий.

Також він розповів, що на журналістські розслідування програми "Дістало" виникає чимало скарг. Мовляв, вони проплачені, або журналісти просто виконують політичне замовлення.

"Так, я погоджуюся, ми виконуємо політичне замовлення, але це – замовлення суспільства, ми працюємо виключно в його інтересах", – розповів Ковач.

Повний випуск програми дивіться тут

Ковач: Викриваючи чиновників, ми виконуємо замовлення суспільства

0 Коментувати

Постреволюційна влада обіцяла побороти одну з головних проблем нашого суспільства – корупцію. Але через рік жоден корупціонер так і не сів за грати. Найбільш “жорстоке” покарання для хабарників виявилося – зняття з посади.

“На жаль, за рік після Майдану в нас абсолютно не змінилася система. І переставлянням крісел у великих кабінетах корупцію навряд чи подолаєш. Журналісти і міжнародні організації бачать, що українська влада провалила боротьбу з корупцією зі своїх міркувань”, – вважає ведучий програми журналістських розслідувань “Дістало”.

На його думку, це відбувається через повну відсутність системних зрушень.

“Нібито на словах усе чудово – боремося, затримуємо чиновників на корупційних діяннях, а от по факту за рік жоден з цих людей не поніс заслуженого покарання. І для них це є чітким сигналом, що нічого не буде”, – впевнений Ковач.

Найбільш проблемними структурами ведучий називає Генеральну прокуратуру, МВС і більшість міністерств. Упевнений: щоб ситуація змінилася, у чиновника повинен бути фактор стримування – закон.

“Закон представляє Генеральна прокуратура. Наслідком його порушення є вирок у суді. Ця система не працювала 10 років тому і не працює сьогодні, а чиновники зросли в цій системі, і вони продовжують працювати по накатаній. Це замкнене коло, і його треба розривати”, – зазначив ведучий.

Також він розповів, що на журналістські розслідування програми “Дістало” виникає чимало скарг. Мовляв, вони проплачені, або журналісти просто виконують політичне замовлення.

“Так, я погоджуюся, ми виконуємо політичне замовлення, але це – замовлення суспільства, ми працюємо виключно в його інтересах”, – розповів Ковач.

Повний випуск програми дивіться тут

26.05.2015 12:45
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору