Королева Єлизавета ІІ ненавидить своїх невісток

Королева Єлизавета ІІ фото

Діана виставила на огляд всю брудну білизну королівської родини та виставила королеву перед світом стервом. Кейт, хоч і з багатої сім’ї, однак своєю простотою і постійним порушенням правил постійно доводить королеву до сказу. Меган не довелося навіть нічого робити. Просто виставити оголені сідниці на весь Інтернет ще до знайомства із принцом і народитися у темношкірої жінки.

КОРОЛЕВА ПРОТИ ДІАНИ

принцеса діана фото

Леді Ді була ідеальною, доки не вийшла заміж. А далі зрозуміла, що Чарльз хотів одружитися із зовсім іншою жінкою. Кажуть, що саме королева змусила Чарльза одружитися з Діаною. Чарльз почав зраджувати. А Діана, ніби на зло, почала поводитися на публіці то надто просто, то надто вульгарно як для королівської особи. Якось вона танцювала рок-н-рол у надто відвертій сукні, а якось на прийомі у Білому домі імпровізувала в танці з Джоном Траволтою. А ще Діана взагалі поїхала у лікарню з ВІЛ-позитивними людьми та обіймалася з ними. Єлизавета робила їй зауваження, мовляв, не пасує так розкуто і відверто поводитися з простими людьми. А Діану це ще більше розпалювало, і вона робила витівки за витівкою, навіть насмілилася відкрито зраджувати Чарльзу. Окрім того, вона дала інтерв’ю ВВС, де розповіла і про походеньки Чарльза, і про свої. І навіть про те, яка насправді Єлизавета ІІ і як вона нахабно керує всіма у своїй родині. Терпець Королеви увірвався, вона наказала Чарльзу офіційно розлучитися.

КОРОЛЕВА ПРОТИ КЕЙТ

кейт міддлтон фото

Кейт Міддлтон королеві «насолила» найменше з усіх. У неї бездоганна репутація, окрім кількох безневинних студентських витівок. Але Кейт надто проста для королівської особи. Бо як ще пояснити королеві, чому Кейт подала документи дітей у державний садочок неподалік дому. Кажуть, королева тоді ледь не зійшла з розуму. Тоді Єлизавета ІІ пішла на хитрість і вирішила питання через онука. Вільям все-таки змусив Кейт забрати документи і віддати дітей, як належить, вчитися зі знаттю. Проте Кейт і далі поводиться як простолюдинка і дуже часто нехтує королівськими правилами.

КОРОЛЕВА ПРОТИ МЕГАН

Меган Маркл фото

Якщо Діана та Кейт хоч якось «вписуються» у монаршу родину і в принципі виглядають, ніби все життя виховувалися при дворі, то Меган Маркл на цю роль не підходить ніяк. Акторка, яка не цуралася грати у відвертих сценах, розлучена та ще й її мама – афроамериканка. Не виключено, що через кілька поколінь Британією правитимуть темношкірі. Для істинної британки, в жилах якої тече лише блакитна королівська кров, це просто удар нижче пояса. Світ здивувався, але королева прийняла все, як є. Меган дозволили навіть до заміжжя бути присутньою на різдвяній службі та вечері, хоч це забороняється протоколом. Окрім того, сукня в якій Меган позувала для офіційних фотографій з Гаррі, має прозорий верх. Уже не кажучи про етикет та правила королівського протоколу, які Маркл раз за разом порушує. Та її величність мовчить. І лише по її погляду та офіційному дозволу на одруження можна зрозуміти істинне ставлення до Маркл. Королева написала: «Даємо згоду на одруження шлюбу між нашим дорогим та любим онуком принцом Гаррі та Меган Маркл», в той час як про невістку старшого онука вона писала «одружитися з вірною та дорогою Кейт Міддлтон».

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Королева Єлизавета намагається «зламати» Кейт Міддлтон

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ