Консьєржки все частіше наводять грабіжників на квартири українців

Ваша консьєржка щоранку зустрічає вас з посмішкою? Проте не дивуйтеся, якщо ця мила бабуся наведе на вашу квартиру грабіжників або ж перетворить свою сторожову кімнату на бордель. Про це нам розповів кримінальний експерт Ярослав Куц.

У вашому будинку сталося кілька крадіжок? Придивіться до консьєржки. Вона може виявитися членом банди.

Тьотя Зіна, яка має не пропускати до будинку незнайомців, сама легко наведе злочинців на помешкання мешканців. Вона зіллє їм про вас усю інформацію – чи є у вас що вкрасти та коли вас не  буде вдома. А коли ви застанете своє житло перевернутим догори дриґом і без грошей та прикрас – невинна бабуся закліпає очима. Нічого не знаю, нічого не чула.

Раніше ми писали, що Експерт розповів, як зрозуміти, що вашу квартиру збираються обчистити

У вашому підїзді почали зникати велосипеди, дитячі візочки та навіть квіти в горщиках?

Ваш консьєрж знає, коли діяти. Усі на роботі, по під’їзду ніхто не ходить – значить можна. Консьєрж швиденько поцупить чужий велосипед і передасть його спільнику, який чекатиме на крадія біля будинку. Потім вони продадуть викрадене, а гроші розділять між собою.

Консьєржі-злочинці знаються не лише на крадіжках.

Ви всі, напевне, бачили кімнату консьєржів. Більшість з них – непогані, просторі. Чому б не використати їх задля власної користі? Тому деякі консьєржі і здають свою кімнату сутенерам. Ті водять ночами повій. А на ранок консьєрж отримує свої відсотки.

Як обрати консьєржа?

– Вам потрібен консьєрж? Найкращий варіант – людина з вашого ж будинку. Нехай це буде жінка в похилому віці, але її всі знають. Так ви матимете гарантію, що у разі чогось вона нікуди не втече.

– Обов’язково укладіть із консьєржем трудову угоду, зареєструвавши її в податковій.

– Не скупіться. Разом із сусідами купіть і встановіть у під’їзді та біля нього камери відеоспостереження. Якщо запідозрили консьєржа у крадіжці чи інших злочинах – кадри з камер допоможуть з’ясувати правду.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Прибиральниці наводять домушників на оселі українців

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ