УКР
УКР

Video: Координатор батальйону “Київ-1” розповів, що відбувається в Мар’їнці

На Донбасі тривають бої за Мар'їнку. Після того, як українські військові відстояли наші позиції, терористи не заспокоїлися і продовжують вести бій.

"Ми щойно з Мар'їнки, з 4 годин вели бій, прямий контакт – була зачистка. Поранені є в батальйоні "Київ-1", є два поранених ВСУ, двоє загиблих серед мирних громадян. Поки що все на стадії зачистки, але, я думаю, до вечора 100% Мар'їнка буде нашою», – зазначив координатор батальйону "Київ-1" Євген Дейдей.

За його інформацією, до донецької поліклініки №14, що на Петрівці, в Донецьку, поступило близько 180 поранених терористів.

"Бойовики, я вам скажу, відчайдушні хлопці. Вони поранених своїх не забирали, вони їх добивали на місці. Це було дико навіть для нас", – розповів Дейдей.

Повний випуск програми дивіться тут

Координатор батальйону “Київ-1” розповів, що відбувається в Мар’їнці

0 Коментувати

На Донбасі тривають бої за Мар’їнку. Після того, як українські військові відстояли наші позиції, терористи не заспокоїлися і продовжують вести бій.

“Ми щойно з Мар’їнки, з 4 годин вели бій, прямий контакт – була зачистка. Поранені є в батальйоні “Київ-1”, є два поранених ВСУ, двоє загиблих серед мирних громадян. Поки що все на стадії зачистки, але, я думаю, до вечора 100% Мар’їнка буде нашою», – зазначив координатор батальйону “Київ-1” Євген Дейдей.

За його інформацією, до донецької поліклініки №14, що на Петрівці, в Донецьку, поступило близько 180 поранених терористів.

“Бойовики, я вам скажу, відчайдушні хлопці. Вони поранених своїх не забирали, вони їх добивали на місці. Це було дико навіть для нас”, – розповів Дейдей.

Повний випуск програми дивіться тут

05.06.2015 14:07
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору