УКР
УКР

Video: Коли вона називає “його” пестливими словами

Мене дратує, що дружина дає моєму чоловічому достоїнству дивні прізвиська. Серед них – "масік", "малюк" і "слоник". Але як змінити цю ситуацію – не знаю. З такою проблемою звернувся до "Ранку у Великому Місті" наш глядач. Серед власних варіантів вирішення проблеми, пропонує такі: називати і її органи дивними словами, написати на своїй спідній білизні слово, яким вона має "його" називати, або прямо сказати про проблему. Психолог Наталя Шестак схвалила всі варіанти, запропоновані глядачем і порадила по черзі їх випробувати. "Ввімкніть фантазію і одного дня назвіть її частини тіла такими дивними й божевільними словами, щоб вона була шокована ними. Дружина відчує те, що відчуваєте ви, коли чуєте ці слова. Тоді просто разом посмійтеся з цієї теми. Це нікого не образить і залишить у вашій пам’яті незабутні враження на все життя", – радить психолог.

Коли вона називає “його” пестливими словами

0 Коментувати

Мене дратує, що дружина дає моєму чоловічому достоїнству дивні прізвиська. Серед них – “масік”, “малюк” і “слоник”. Але як змінити цю ситуацію – не знаю.

З такою проблемою звернувся до “Ранку у Великому Місті” наш глядач.

Серед власних варіантів вирішення проблеми, пропонує такі: називати і її органи дивними словами, написати на своїй спідній білизні слово, яким вона має “його” називати, або прямо сказати про проблему.

Психолог Наталя Шестак схвалила всі варіанти, запропоновані глядачем і порадила по черзі їх випробувати.

“Ввімкніть фантазію і одного дня назвіть її частини тіла такими дивними й божевільними словами, щоб вона була шокована ними. Дружина відчує те, що відчуваєте ви, коли чуєте ці слова. Тоді просто разом посмійтеся з цієї теми. Це нікого не образить і залишить у вашій пам’яті незабутні враження на все життя”, – радить психолог.

23.03.2015 12:05
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору