УКР
УКР

Video: Коли чоловіки звертають увагу на целюліт у жінок

Щоб мати стрункі ніжки без "апельсинової шкірки", жінки вдаються до найрізноманітніших маніпуляцій. Втім, поцікавитися чоловічою думкою щодо цієї проблеми вони нерідко забувають.

"Ранок у Великому Місті" задався питанням: чи чоловіки звертають увагу на целюліт? Пролити світло на проблему допоміг наш експерт, ведучий гумористичних програм Єгор Крутоголов.

"Чоловіки не звертають увагу на целюліт, поки жінка не починає з ним боротися. А от коли їм доводиться платити за обгортання, вакуумний масаж, пілінг – ось тоді чоловіки починають звертати увагу на целюліт. І це стає для них проблемою", – жартує Крутоголов.

Втім, журналіст "Ранку" Даша Селфі має і власну точку зору.

"Якщо чоловік звертає увагу на ваш целюліт, варто піднапружитися і позбутися його. Я маю на увазі – чоловіка", – впевнена Даша.

Повний випуск програми дивіться тут

Коли чоловіки звертають увагу на целюліт у жінок

0 Коментувати

Щоб мати стрункі ніжки без “апельсинової шкірки”, жінки вдаються до найрізноманітніших маніпуляцій. Втім, поцікавитися чоловічою думкою щодо цієї проблеми вони нерідко забувають.

“Ранок у Великому Місті” задався питанням: чи чоловіки звертають увагу на целюліт? Пролити світло на проблему допоміг наш експерт, ведучий гумористичних програм Єгор Крутоголов.

“Чоловіки не звертають увагу на целюліт, поки жінка не починає з ним боротися. А от коли їм доводиться платити за обгортання, вакуумний масаж, пілінг – ось тоді чоловіки починають звертати увагу на целюліт. І це стає для них проблемою”, – жартує Крутоголов.

Втім, журналіст “Ранку” Даша Селфі має і власну точку зору.

“Якщо чоловік звертає увагу на ваш целюліт, варто піднапружитися і позбутися його. Я маю на увазі – чоловіка”, – впевнена Даша.

Повний випуск програми дивіться тут

13.03.2015 16:44
Завантаження...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Гарячі матеріали

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору