Ким працювала Моніка Беллуччі у 16 років?

Моніка Беллуччі – відома акторка та модель, але мало хто знає, ким насправді хотіла стати зірка. Вона вступила до юридичного університету і мріяла пов’язати своє життя саме з цією професію. Що ж змінило плани Моніки на життя?

Поява Моніки в родині фермера Паскуале Беллуччі і художниці Брунелли Бріганті стала справжнім дивом, бо лікарі їх запевнили, що Брунелла безплідна. Чоловік з дружиною стали батьками чудової дівчинки, яка добре вчилася в школі, а вже в шістнадцять почала заробляти гроші. Моніка дуже хотіла вибратися з бідності, в якій прожила все дитинство. Вона розуміла, що без гарної освіти їй навряд чи вдасться досягти успіху, тому вступила до юридичного університету. Беллуччі пішла працювати офіціанткою, щоб сплатити навчання, бо на батьків в цьому питанні не могла покластися.

Дівчина захотіла спробувати себе в модельному бізнесі, відвідала кастинг і тим самим вирішила свою подальшу долю. Красуню з руками і ногами брали модельні агенції, тому вона попрощалася спочатку з підробітком офіціанткою, а потім і з юридичним університетом. Згодом Беллуччі досягла і головної мети – вирвалася з бідності і допомогла вирватися батькам.

Нова робота подарувала дівчині не лише перспективу і матеріальну стабільність, а й кохання. Звичайна фотосесія стала для Моніки початком романтичних стосунків. Фотограф Клаудіо Карлос Бассо зачепив серце красуні, а красуня чіпляла серце майже кожного чоловіка. Проте ефектність моделі стала причиною не лише кохання між молодими людьми, а й причиною постійних сварок. Клаудіо божеволів від ревнощів, бо чоловіки просто вивертали шиї, коли Беллуччі проходила повз. Постійні скандали тримали стосунки на волосині, тому Карлос наважився зробити пропозицію, щоб найгарніша дівчина не втекла. Моніка погодилася стати дружиною фотографа, але печатка в паспорті не зміцнила їхнього кохання. Молоде подружжя через декілька місяців роз’їхалося, а вже через декілька років і на папері розірвало стосунки.

Далі Моніка спробувала себе в кіно, а ще в нових стосунках. Нікола Фаррон – актор, який майже шість років був поруч з найсексуальнішою жінкою, але зовсім не цінував її. Спочатку все було добре, але чорна полоса одного зруйнувала ідилію обох. Ніколу все рідше запрошували грати у фільмах, через що він впав у депресію. Він звинувачував Моніку, ображав і думав лише про себе. Якось акторку запросили грати в черговому фільмі і вона вибила роль для Фаррона, а той, замість того, щоб подякувати жінці, звинуватив її в тому, що вона принизила його. Це стало останньою краплею для красуні, тому вона покинула завжди невдоволеного Ніколу.

Венсан Кассель став головним чоловіком у житті Беллуччі. Їхнє знайомство пройшло, як в найкращих голлівудських мелодрамах. Венсан та Моніка спочатку ледве приховували неприязнь один до одного. Вони самі не помітили, як нелюбов між ними переросла у найщиріше почуття, яке не відпускатиме їх один від одного 18 років. Моніку та Венсана називали найгарнішою парою, єдине, що викликало сумнів в правдивості їхнього кохання, – це небажання жити разом. Через це в ЗМІ постійно пліткували, що пара розійшлася, але закохані постійно спростовували чутки. З’являлися разом у фільмах, на червоних доріжках і народжували дітей. Коли вже публіка звикла до дивних Моніки та Венсана, які безмежно кохають один одного, але жити разом не хочуть, – пролунала заява про розлучення. Одні звинувачували Моніку в зраді, інші Венсана, але самі зірки причину не назвали.

Дивіться також: Найсексуальніша жінка 90-х постаріла через розрив із чоловіком

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ