УКР
УКР

Історичні міста і містечка увійдуть до списку чудес України

0 - 0 Коментувати

Проект “7 чудес України” розповідає українцям про архітектурні, природні й історичні дива нашої країни. Він існує з 2007 року. І тільки у 2016 його організатори вирішили взятися за міста, які мають історичну цінність.

“Ідея була дуже проста: ми хотіли запропонувати українцям інвестувати в Україну і виконати кілька функцій: подивитися унікальні об’єкти, туристично підтримати економіку і відчути гордість за те, що ми в Україні маємо”, – розповідає організатор акції  Микола Томенко

За його словами, проект уже пройшов 3 етапи: 1 етап – історико-архітектурні дива України, 2 – природні, 3 – замки, палаци, фортеці. За результатами було знято 40 фільмів.

“До нас часто надходили запитання, чому ми не беремо маленькі міста. Тож, 2016 – це рік акції “7 чудес України: історичні міста та містечка”, – розповідає Томенко.

100 експертів оберуть 21 об’єкт, який буде допущено до голосування. Після цього почнеться презентація об’єктів і, власне, голосування. Половина перемоги – це сума показників 100 експертів, другу половину складе інтернет-голосування. Результатом стануть ще 10 фільмів про ті українські дива, які здобудуть перемогу.

21.01.2016
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору