Заправляючись тут, ви ризикуєте своїм авто і навіть життям

Журналіст “Ранку у Великому Місті” разом із нашим постійним експертом Максимом Несміяновим провели інспекцію на трьох київських заправках, щоб перевірити якість обслуговування та дотримання норм пожежної безпеки.

автомобіль на заправці

«На ринку України – 7000 заправок. А економічно, щоб вони виживали, їх повинно бути 3500. Як виживає 7000 замість 3500? Вони працюють на недоливі або просто на неякісному паливі», – розповідає експерт Максим Несміянов.

Схожу картину експерти побачили і в наступному місці. Ганчірки зроблені з дитячого одягу, ручного вогнегасника немає, піску також немає, а бензин витікає.

«Апарати досить старі. Начебто не розвалюються, але не опломбовані. Я не можу говорити, що колонка не накручена в цьому випадку. Документи за 2016 рік на бензин», – звертає увагу експерт Максим Несміянов.

У куточку споживача належних документів наші експерти не знайшли. А насправді там має бути:

– інформація про суб’єкт підприємницької діяльності;

– паспорт якості;

– сертифікати відповідності;

– книга скарг;

– телефони гарячої лінії контролюючих органів.

На більш сучасній та великій заправці ситуація краща. Усе красиво, зручно. На перший погляд, про клієнта тут потурбувалися. Якість начебто гарантують. На колонках є пломби. А це вже добрий знак. У вільному доступі є пісок, лопата, вогнегасники. Про пожежну безпеку, здається, подбали. Але лопату треба поміняти, оскільки вона тріснула, а відро з піском треба відчистити від іржі.

На заправці обов’язково перевіряйте наявність документів, звертайте увагу на дати, не соромтеся ставити питання та висловлювати свої зауваження. Уявна економія на літрах бензину з часом обійдеться вам у копієчку. Адже двигун – серце вашої автівки.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Експерт розповів, які махінації з паливом проводять на заправках

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ