Ідеальні зіркові пари, які шокували світ гучним розлученням

Спочатку зірки голосно одружуються, а потім ще голосніше розлучаються. Журналісти «Ранку у Великому Місті» підготували топ зіркових пар, чиє кохання не витримало випробування часом.

Дженніфер Лопес і  Марк Ентоні ніби створені один для одного. До Марка мінлива і вітряна Дженніфер встигла одружитися двічі. Та жоден її шлюб не протримався більше року. З Марком Дженніфер звели зйомки фільму «Давайте потанцюємо». Їхнє кохання було, як запальна латина, та вони швидко стоптали черевички: шлюб протримався десь три роки.

Шлюб Антоніо Бандераса і Мелані Гріффіт відсвяткував повноліття і розпався. Цілих вісімнадцять років преса називала їх найзразковішою парою Голлівуду. Бандерас все частіше почав з’являтися на публіці з жінками, на тридцять років молодших за Мелані. А після запального танго чоловіка з однією із них Мелані не витримала і розірвала стосунки.

Моніка Беллуччі та Вінсент Кассель познайомилися двадцять років тому, і зрозуміли, що створені один для одного. Але три роки тому тихе сімейне життя вибухнуло феєричним розлученням. Перша красуня світу пішла від свого чоловіка. Як з’ясувалося потім, таким ідеальним їх шлюб був тільки тому, що його фактично не існувало. Пара жила, так би мовити, в різних країнах вже багато років…

Більше зіркових скандалів дивіться у відео

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ