Хто і навіщо вкрав перстень циганського барона?

Коли у циганського барона пропав рідкісний перстень, всі схопилися за голову. Адже він був не просто бароном, але і високопоставленим чиновником, членом КДБ. Який любив ще й співати. Після одного з виступів кинувся, а всі дорогі прикраси зникли!

золотий перстень фото

Ця крадіжка стала першою в ланцюгу крадіжок у еліти. Величезні суми грошей почали зникати в поважних лікарів, професорів, промисловців. За сьогоднішнім курсом, крадії виносили по 200-300 тисяч доларів. І жодної зачіпки! Складалося враження, що до цього причетні люди з близького оточення постраждалих. Оперативники не знаходять ані зламаних замків, ані підозрілих осіб. Аж раптом увагу слідчих привернула компанія підлітків. Така собі, золота молодь, яка постійно терлася коло знаменитого барона.

Вони приїжджали на дорогому автомобілі, діставали з багажника ящик шампанського і влаштовували бурлеск. Барон любив цих стиляг, кликав на свої концерти, присвячував пісні, садив за свій стіл. Одна особливість в компанії здалася дивною. Серед безлічі дівчаток був тільки один юнак – Вася.

Вася був старшокласником. Та неабияким модником. Версію, що хлопець з інтелігентної родини може бути причетним до низки крадіжок, спочатку правоохоронці відкидають. Але після ретельного розслідування виявилось, що той самий Вася входив до еліти, яку останнім часом обікрали. І знав особисто  постраждалих. Але була одна нестиковка – свідки бачили не його, а схожу на нього дівчинку.

Як виявилося, щупленький Вася переодягався в дівочий одяг, дізнавався, чи вдома господарі, і спокійно тягнув усе, що хотів. Якби не зухвала крадіжка перстня у барона, так і залишався б непоміченим. Слідчим вдалося змусити його прийти з повинною.

Також дивіться: Навіщо вчений обкрадав квартири київських багатіїв?

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ