УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Головна мета Путіна — на межі краху. Чому Кремлю не вдасться відродити СРСР

Головною і чи не єдиною метою всієї діяльності Путіна, ну крім особистого збагачення, звичайно, є повернення до життя давно покійного радянського монстра. Не дарма ж Путін так часто згадує про старі порядки, не просто так нападає на сусідів і міркує про якусь нібито природні зоні впливу Росії. Але от путінська ідея про відродження СРСР, де Кремль знову диктуватиме поневоленим республікам Європи та Азії, як їм жити, просто зараз потерпає від краху. Один з основних інструментів для відновлення СРСР — Євразійський економічний союз — виявся мало на що здатним. Чому? Дивіться у сюжеті мііжнародного оглядача Юрія Мацарського. [read_more_news] Нагадаємо, раніше ми розповідали про авіатероризм Лукашенка і Путіна. Фото: Офіційні мережеві ресурси президента РосіїUnsplash

Головна мета Путіна — на межі краху. Чому Кремлю не вдасться відродити СРСР

0 Коментувати

Головною і чи не єдиною метою всієї діяльності Путіна, ну крім особистого збагачення, звичайно, є повернення до життя давно покійного радянського монстра.

Не дарма ж Путін так часто згадує про старі порядки, не просто так нападає на сусідів і міркує про якусь нібито природні зоні впливу Росії.

Але от путінська ідея про відродження СРСР, де Кремль знову диктуватиме поневоленим республікам Європи та Азії, як їм жити, просто зараз потерпає від краху.

Один з основних інструментів для відновлення СРСР — Євразійський економічний союз — виявся мало на що здатним.

Чому?

Дивіться у сюжеті мііжнародного оглядача Юрія Мацарського.

Також по темі: Путін стає схожим на Януковича? Що чекає на російського президента Друге дихання СРСР? Чому в Росії не буде декомунізації Не хочуть дратувати Путіна? Чому на саміт НАТО не покликали Україну

Нагадаємо, раніше ми розповідали про авіатероризм Лукашенка і Путіна.

Фото: Офіційні мережеві ресурси президента РосіїUnsplash

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

10.06.2021 14:30
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: