УКР
УКР

Video: Ганебні історичні факти, яких соромляться в Росії

Росіяни не перестають дивувати своїм трактуванням історичних подій. Володимир Путін, наприклад, заявляв, що Росія виграла б Другу світову війну і без участі українців, а Леніна він взагалі звинуватив в розпаді Радянського Союзу. Росіяни – не слов’яни. Пращурами росіян були угро-фінські племена – меря, мокша, мурома, чудь. Не дивно, що й назва «Москва» в перекладі з мови мокші означає «брудна вода». З ХІІІ століття на цих землях хазяйнували монголо-татари. До речі, слово «кремль» в перекладі з татарської означає «укріплення на пагорбі». Росія – це країна з вкраденою назвою. Цар Петро І всіляко намагався налагодити зв’язки з Європою. Зрозуміло, що з нащадками монголо-татар цивілізований світ справ мати не хотів. Тому Московію у ХVІІІ столітті перейменували на Росію, яка нахабно проголосила себе спадкоємницею могутньої європейської держави Середньовіччя –Київської Русі. Росія була васалом Криму. Прихильникам «руського міра» складно усвідомити, але насправді не Крим є споконвічно російською землею, а Московія аж до 1700 року платила данину Кримському хану, правонаступнику Золотої Орди. Більше дивіться у відео  

Ганебні історичні факти, яких соромляться в Росії

0 Коментувати

Росіяни не перестають дивувати своїм трактуванням історичних подій. Володимир Путін, наприклад, заявляв, що Росія виграла б Другу світову війну і без участі українців, а Леніна він взагалі звинуватив в розпаді Радянського Союзу.

Росіяни – не слов’яни. Пращурами росіян були угро-фінські племена – меря, мокша, мурома, чудь. Не дивно, що й назва «Москва» в перекладі з мови мокші означає «брудна вода». З ХІІІ століття на цих землях хазяйнували монголо-татари. До речі, слово «кремль» в перекладі з татарської означає «укріплення на пагорбі».

Росія – це країна з вкраденою назвою.

Цар Петро І всіляко намагався налагодити зв’язки з Європою. Зрозуміло, що з нащадками монголо-татар цивілізований світ справ мати не хотів. Тому Московію у ХVІІІ столітті перейменували на Росію, яка нахабно проголосила себе спадкоємницею могутньої європейської держави Середньовіччя –Київської Русі.

Росія була васалом Криму.

Прихильникам «руського міра» складно усвідомити, але насправді не Крим є споконвічно російською землею, а Московія аж до 1700 року платила данину Кримському хану, правонаступнику Золотої Орди.

Більше дивіться у відео

 

21.06.2017 15:09
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору