Екстрасенси розповіли, як зустріти своє кохання і вийти заміж

Молода, красива, розумна та… незаміжня. Таких історій існує чимало. Найавторитетніші екстрасенси та цілителі впевнені: дуже часто, ми самі того не знаючи, відганяємо від  себе принца на білому коні.

Виявляється, одною з головних перешкод на шляху до сімейного щастя є пухнасті домашні улюбленці – коти.

“Кіт забирає на себе енергетику господаря, він енергетично не допускає до дівчини чоловіка, просто цього не потерпить. Якщо незаміжня дівчина заводить кота, то вона ніколи вдало не одружиться. Якщо жінка заводить кота вже у шлюбі, то протягом 5 років розлучиться з чоловіком. Дівчатам неможна заводити кота”, – стверджує екстрасенс Олександра Шепеленко.

Ще одна помилка, яку роблять геть усі дівчата – дають подружкам приміряти свої речі.

“Неможна нікому давати міряти свої речі. Туфлі, прикраси, каблучки однозначно не можна давати взагалі нікому. Обручка – це взагалі табу”, – застерігає спадкова відьма Ярослава Федорова.

Справа в тому, що речі, які ми носимо близько до тіла, накопичують нашу енергію. І як тільки хтось  інший користується ними – одразу забирає нашу вдачу та нашу долю.

Напевно, усі чули, що обмітати незаміжню дівчину не можна. Вірте-не вірте, але на думку наших експертів, саме віник може стати причиною не тільки невдач, а й самотності жінки.

“Віником промітається дорога.  Відкривається дорога в життя. А якщо обмели – виходить замкнене коло. А якщо обмітаєте ще й з хорошим побажанням – дитина так і буде ходить по колу”, – вважає народна цілителька Антоніна Хряпченко.

За народним повірям, якщо дівчина підшиє поділ нареченої, то менше, ніж через місяць зустріне свого судженого. Тож якщо вам кортить якнайшвидше вийти заміж – прислухайтесь до порад наших експертів. І зовсім скоро ви примірятимете  таку бажану білу сукню.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Почему настоящие друзья не страдают ни равнодушием, ни завистью

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ