УКР
УКР

Експерти розповіли, як виховати вундеркінда

0 - 0 Коментувати

Розвинути в дитині надздібності та неймовірні таланти – про це мріють чи не всі батьки. Як це зробити – дізналася журналіст “Ранку у Великому Місті” Аліна Шаманська.

У державній художній середній школі ім. Т.Г. Шевченка навчаються майбутні видатні художники нашої країни. Як для свого віку – вони творять справжні шедеври! Але навіть вундеркіндам висидіти нерухому кілька годин важко! Викладачі проводять заняття на свіжому повітрі та розповідають, що малювання це один з шляхів до розвитку вундеркінда.

“Творчість  дитині закладена в дитині від народження, просто її треба вчасно помічати і розвивати. Наприклад, мій син розмальовував усі шпалери”, – розповідає  художниця і викладач школи Людмила Ільчінська.

Тож, якщо ваш малюк натхненно розмальовує стіни, домашніх тварин, телевізор, ваш паспорт, вас або себе… не поспішайте сваритись, а можливо у вас народився Пікассо!

Пам’ятайте, коли дитина малює – вона мислить! Порівнює предмети, виховує смак,  розвиває фантазію, моторику, розумові здібності – а всі ці якості найкраще розвивати саме у дитячому віці.

“Головне, щоб не батьки хотіли, головне, щоб дитина захотіла. Змушувати дітей ніколи неможна. А от зацікавити – необхідно”, – вважає викладач.

Схожої думки і професор української академії мистецтв Олександр Біляцький.

“Вундеркіндом не треба нікого робить, вони або є або нема. Все, що роблять діти, трошки треба підтримувати, і все. Вундеркінди зроблять нормальним суспільством”, – упевнений він.

Аби виховати вундеркінда – не шкодуйте часу. Спостерігайте за своїм чадом, щоб виявити надздібності. Ніколи не змушуйте, з любов’ю пояснюйте. Проводьте заняття у вигляді гри та на свіжому повітрі, заохочуйте і обов’язково хваліть. Але не перехваліть. Тримайте баланс, який ви відчуєте серцем.

26.08.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору