УКР
УКР

Video: Експерт розповів, як кредит МВФ змінить життя українців

Сьогодні вирішиться доля України. Рада директорів Міжнародного валютного фонду розгляне заявку на програму «розширеного кредитування» строком 4 роки на суму в 17,5 мільярдів доларів. І якщо програму затвердять, Україна вже до кінця березня отримає перший транш кредиту. "Дехто каже, що без кредиту МВФ на нашу державу чекає цілковитий крах. Насправді – нічого подібного. Майбутнє України залежить від нас, а не від МВФ, РФ чи ще когось. Так, Україну загнали в боргову яму. Але вихід з неї є, треба просто почати працювати", – наголосив президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко в ефірі "Ранку у Великому Місті". - Які переваги отримають від кредиту МВФ звичайні громадяни? Чи збільшиться заробітна плата бюджетників? - Ці кошти не заплановані на пряме фінансування бюджету та утримання бюджетників. У першу чергу, гроші мусять іти на те, щоб вирішити питання підтримки курсу. Крім того, левова частка кредиту МВФ піде на погашення попередніх позик. Бюджетники ж будуть мати більшу заробітну плату тоді, коли кошти будуть у бюджеті від української економіки, а не від МВФ. - Тож, виходить, що кредит МВФ жодним чином не вплине на життя звичайних громадян? - Він створює умови для уникнення подальшого падіння курсу, дає можливість нормально працювати у своїй країні. - Як вплине кредит на курс долара? Для того, щоб ми забули про курс хоча б на рік, нам потрібно 20-25 мільярдів доларів у золотовалютних резервах. Втім, при нинішньому керівництві економічного блоку Уряду і Національного банку жодні прогнози щодо курсу долара робити неможна. Тому що слова цих людей – полова. Повний випуск програми дивіться тут

Експерт розповів, як кредит МВФ змінить життя українців

0 Коментувати

Сьогодні вирішиться доля України. Рада директорів Міжнародного валютного фонду розгляне заявку на програму «розширеного кредитування» строком 4 роки на суму в 17,5 мільярдів доларів. І якщо програму затвердять, Україна вже до кінця березня отримає перший транш кредиту.

“Дехто каже, що без кредиту МВФ на нашу державу чекає цілковитий крах. Насправді – нічого подібного. Майбутнє України залежить від нас, а не від МВФ, РФ чи ще когось. Так, Україну загнали в боргову яму. Але вихід з неї є, треба просто почати працювати”, – наголосив президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко в ефірі “Ранку у Великому Місті”.

– Які переваги отримають від кредиту МВФ звичайні громадяни? Чи збільшиться заробітна плата бюджетників?

– Ці кошти не заплановані на пряме фінансування бюджету та утримання бюджетників. У першу чергу, гроші мусять іти на те, щоб вирішити питання підтримки курсу. Крім того, левова частка кредиту МВФ піде на погашення попередніх позик. Бюджетники ж будуть мати більшу заробітну плату тоді, коли кошти будуть у бюджеті від української економіки, а не від МВФ.

– Тож, виходить, що кредит МВФ жодним чином не вплине на життя звичайних громадян?

– Він створює умови для уникнення подальшого падіння курсу, дає можливість нормально працювати у своїй країні.

– Як вплине кредит на курс долара?

Для того, щоб ми забули про курс хоча б на рік, нам потрібно 20-25 мільярдів доларів у золотовалютних резервах. Втім, при нинішньому керівництві економічного блоку Уряду і Національного банку жодні прогнози щодо курсу долара робити неможна. Тому що слова цих людей – полова.

Повний випуск програми дивіться тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.03.2015
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: