УКР
УКР

Video: Експерт розповів, як кредит МВФ змінить життя українців

Сьогодні вирішиться доля України. Рада директорів Міжнародного валютного фонду розгляне заявку на програму «розширеного кредитування» строком 4 роки на суму в 17,5 мільярдів доларів. І якщо програму затвердять, Україна вже до кінця березня отримає перший транш кредиту. "Дехто каже, що без кредиту МВФ на нашу державу чекає цілковитий крах. Насправді – нічого подібного. Майбутнє України залежить від нас, а не від МВФ, РФ чи ще когось. Так, Україну загнали в боргову яму. Але вихід з неї є, треба просто почати працювати", – наголосив президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко в ефірі "Ранку у Великому Місті". - Які переваги отримають від кредиту МВФ звичайні громадяни? Чи збільшиться заробітна плата бюджетників? - Ці кошти не заплановані на пряме фінансування бюджету та утримання бюджетників. У першу чергу, гроші мусять іти на те, щоб вирішити питання підтримки курсу. Крім того, левова частка кредиту МВФ піде на погашення попередніх позик. Бюджетники ж будуть мати більшу заробітну плату тоді, коли кошти будуть у бюджеті від української економіки, а не від МВФ. - Тож, виходить, що кредит МВФ жодним чином не вплине на життя звичайних громадян? - Він створює умови для уникнення подальшого падіння курсу, дає можливість нормально працювати у своїй країні. - Як вплине кредит на курс долара? Для того, щоб ми забули про курс хоча б на рік, нам потрібно 20-25 мільярдів доларів у золотовалютних резервах. Втім, при нинішньому керівництві економічного блоку Уряду і Національного банку жодні прогнози щодо курсу долара робити неможна. Тому що слова цих людей – полова. Повний випуск програми дивіться тут

Експерт розповів, як кредит МВФ змінить життя українців

0 Коментувати

Сьогодні вирішиться доля України. Рада директорів Міжнародного валютного фонду розгляне заявку на програму «розширеного кредитування» строком 4 роки на суму в 17,5 мільярдів доларів. І якщо програму затвердять, Україна вже до кінця березня отримає перший транш кредиту.

“Дехто каже, що без кредиту МВФ на нашу державу чекає цілковитий крах. Насправді – нічого подібного. Майбутнє України залежить від нас, а не від МВФ, РФ чи ще когось. Так, Україну загнали в боргову яму. Але вихід з неї є, треба просто почати працювати”, – наголосив президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко в ефірі “Ранку у Великому Місті”.

– Які переваги отримають від кредиту МВФ звичайні громадяни? Чи збільшиться заробітна плата бюджетників?

– Ці кошти не заплановані на пряме фінансування бюджету та утримання бюджетників. У першу чергу, гроші мусять іти на те, щоб вирішити питання підтримки курсу. Крім того, левова частка кредиту МВФ піде на погашення попередніх позик. Бюджетники ж будуть мати більшу заробітну плату тоді, коли кошти будуть у бюджеті від української економіки, а не від МВФ.

– Тож, виходить, що кредит МВФ жодним чином не вплине на життя звичайних громадян?

– Він створює умови для уникнення подальшого падіння курсу, дає можливість нормально працювати у своїй країні.

– Як вплине кредит на курс долара?

Для того, щоб ми забули про курс хоча б на рік, нам потрібно 20-25 мільярдів доларів у золотовалютних резервах. Втім, при нинішньому керівництві економічного блоку Уряду і Національного банку жодні прогнози щодо курсу долара робити неможна. Тому що слова цих людей – полова.

Повний випуск програми дивіться тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.03.2015 11:33
Завантаження...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Гарячі матеріали

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: