Експерт розповів, у чому полягає соціальна справедливість виплати пенсій

Мінсоцполітики заявляє, що хоче усунути соціальну несправедливість в нарахуванні пенсій. Та скасувати їх оподаткування для працюючих пенсіонерів. Для цього Кабмін підготував пенсійну реформу.

Законопроектом передбачається, що для нарахування пенсії потрібно пропрацювати мінімум 25 років. А на відпочинок вийти не пізніше, ніж у 65 років. Також можливе скасування оподаткування пенсій. Тобто, якщо раніше пенсіонер працював і отримував 85% пенсії, то тепер отримуватиме її в повному обсязі.

Раніше ми писали: Як реформа змінить шкільну освіту?

Так у чому полягає соціальна справедливість виплати грошей від держави та чи стане працюючих пенсіонерів більше? Про це нам розповів економіст Сергій Фурса.

Сергій Фурса – економіст, інвестиційний банкір, спеціаліст відділу продажу боргових цінних паперів у компанії «Dragon Capital».

«Пенсія – це не просто благодійність держави. Це відплата вам за те, скільки ви податків заплатили. І виникає така несправедливість, що ви платили багато податків і багато працювали, а хтось мало платив податки, мало працював і отримує стільки, скільки жив».

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Верховна Рада так і не прийняла медичну реформу

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ