Дві українки пройшли пішки через всю країну

Українки Ольга Соловйова та Анастасія Євсюкова за 93 дні пройшли від російського кордону на сході до словацького на заході країни. У них з собою були лише невеликі рюкзаки з мінімумом речей і віра у власні сили.

За три місяці дівчата обійшли десятки міст, сотні сіл, зробили тисячі фотографій, а також зустріли безліч цікавих людей. А зносили лише по парі сандалій і по парі кросівок кожна!

Ніякої високої мети перед собою дівчата не ставили, просто захотіли помандрувати таким ось незвичайним способом.Зате тепер кажуть, що відкрили не тільки прекрасні місця рідної України, але і знайшли внутрішню гармонію.

Повний випуск програми дивіться тут

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ