УКР
УКР

Video: Дубко: Коломойському не вигідна дестабілізація ситуації в Україні

Всесвітньо відоме кредитно-рейтингове агентство "Moody's" знизило суверенний кредитний рейтинг України з прогнозом "негативний" – наступним етапом може бути дефолт. Багато хто пов’язує це з відставкою дніпропетровського губернатора Ігоря Коломойського і прогнозує подальші погіршення в українській економіці.

Втім, керівник "Українського кредитного рейтингового агентства" Станіслав Дубко запевняє: ці події ніяк не пов’язані.

"Moody's" окремо, Коломойський – окремо. Часто люди надмірно реагують на інформацію кредитних рейтингових агентств. Але вони оцінюють тільки здатність країни платити по зовнішніх боргах. Це важливий момент, але далеко не завжди для мешканців країни має значення, наскільки держава готова платити зовнішнім кредиторам", – розповів Дубко в ефірі "Ранку у Великому Місті".

За його словами, підстави, щоб образитися, Коломойський має, але діяти всупереч інтересам України навряд чи буде.

"З одного боку, він дуже багато зробив для країни і у складний період показав себе ефективним управлінцем. Останні події можуть вилитися в його боротьбу з іншими олігархами, і,  можливо, Україна навіть матиме від цього користь – адже внутрішні війни можуть витіснити олігархів. Звичайні ж українці від цього ніяк не постраждають. Не потрібно перебільшувати загрозу, яка йде від пана Коломойського", – запевняє експерт.

У соціальних мережах люди в паніці пишуть про те, що практично в усі відділення "ПриватБанку" в Одеській області прибули озброєні люди – нібито, вони там ховаються і готуються до захоплення держструктур та інших важливих об'єктів.

"Ранок у Великому Місті" перевірив цю інформацію, і вона не підтвердилася.

"Ті відділення ПриватБанку, які мені вдалося обійти, працюють у звичайному режимі. Люди заходять, виходять, обмінюють гроші. Усе абсолютно спокійно, тож ці чутки, на щастя, не підтверджуються. Інформація про те, що Коломойський хоче створити в Одеській області щось на кшталт Новоросії, теж не підтверджується", – наголошує одеський журналіст Дмитро Василевський.

За словами керівника "Українського кредитного рейтингового агентства" Станіслава Дубко, група "Приват" працює і заробляє в Україні, тому Коломойський зацікавлений в українській стабільності. Не існує поганих сценаріїв для України, які були б добрими для Коломойського.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Приватні армії в Україні: початок і кінець

Дубко: Коломойському не вигідна дестабілізація ситуації в Україні

0 Коментувати

Всесвітньо відоме кредитно-рейтингове агентство “Moody’s” знизило суверенний кредитний рейтинг України з прогнозом “негативний” – наступним етапом може бути дефолт. Багато хто пов’язує це з відставкою дніпропетровського губернатора Ігоря Коломойського і прогнозує подальші погіршення в українській економіці.

Втім, керівник “Українського кредитного рейтингового агентства” Станіслав Дубко запевняє: ці події ніяк не пов’язані.

“Moody’s” окремо, Коломойський – окремо. Часто люди надмірно реагують на інформацію кредитних рейтингових агентств. Але вони оцінюють тільки здатність країни платити по зовнішніх боргах. Це важливий момент, але далеко не завжди для мешканців країни має значення, наскільки держава готова платити зовнішнім кредиторам”, – розповів Дубко в ефірі “Ранку у Великому Місті”.

За його словами, підстави, щоб образитися, Коломойський має, але діяти всупереч інтересам України навряд чи буде.

“З одного боку, він дуже багато зробив для країни і у складний період показав себе ефективним управлінцем. Останні події можуть вилитися в його боротьбу з іншими олігархами, і,  можливо, Україна навіть матиме від цього користь – адже внутрішні війни можуть витіснити олігархів. Звичайні ж українці від цього ніяк не постраждають. Не потрібно перебільшувати загрозу, яка йде від пана Коломойського”, – запевняє експерт.

У соціальних мережах люди в паніці пишуть про те, що практично в усі відділення “ПриватБанку” в Одеській області прибули озброєні люди – нібито, вони там ховаються і готуються до захоплення держструктур та інших важливих об’єктів.

“Ранок у Великому Місті” перевірив цю інформацію, і вона не підтвердилася.

“Ті відділення ПриватБанку, які мені вдалося обійти, працюють у звичайному режимі. Люди заходять, виходять, обмінюють гроші. Усе абсолютно спокійно, тож ці чутки, на щастя, не підтверджуються. Інформація про те, що Коломойський хоче створити в Одеській області щось на кшталт Новоросії, теж не підтверджується”, – наголошує одеський журналіст Дмитро Василевський.

За словами керівника “Українського кредитного рейтингового агентства” Станіслава Дубко, група “Приват” працює і заробляє в Україні, тому Коломойський зацікавлений в українській стабільності. Не існує поганих сценаріїв для України, які були б добрими для Коломойського.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Приватні армії в Україні: початок і кінець

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

26.03.2015 14:10
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: