УКР
УКР

Video: Друга світова війна для нас не закінчиться ніколи, – Магда

Історія Другої світової війни, якою ми її знаємо з радянських підручників, багато в чому зіткана з міфів. Більше того, історичні легенди з'являються дотепер – з незліченних телесеріалів, кінофільмів, книг на військову тему. Таємниць і загадок тієї війни так багато, що й не перелічити.

Зокрема, в Європі святкують День перемоги восьмого травня, а на потрадянському просторі – дев’ятого. Чому?

"Друга світова війна – настільки трагічна подія, що було б правильно святкувати перемогу протягом усього травня. Але справа в тому, що німецькі війська підписали капітуляцію двічі, і спочатку вона мала вступити восьмого травня. А потім у німецькому Карлсфорсті було підписано другу капітуляцію. Тому в Європі святкують восьмого травня, у нас до останнього року святкували дев’ятого, а тепер будуть і восьмого і дев’ятого, і я вважаю, що це правильно", – впевнений політичний експерт та історик Євген Магда.

Втім, на його думку, насправді Друга світова війна для нас не закінчиться ніколи.

"Говорять, що війна закінчиться тоді, коли похований останній солдат. Ще є рештки воїнів радянської армії, що не поховані й навряд чи колись будуть поховані і знайдені. Тому можна сказати, що ця війна для нас триватиме віками, і зараз ми це теж відчуваємо", – вважає Магда.

Повний випуск програми дивіться тут

Друга світова війна для нас не закінчиться ніколи, – Магда

0 - 0 Коментувати

Історія Другої світової війни, якою ми її знаємо з радянських підручників, багато в чому зіткана з міфів. Більше того, історичні легенди з’являються дотепер – з незліченних телесеріалів, кінофільмів, книг на військову тему. Таємниць і загадок тієї війни так багато, що й не перелічити.

Зокрема, в Європі святкують День перемоги восьмого травня, а на потрадянському просторі – дев’ятого. Чому?

“Друга світова війна – настільки трагічна подія, що було б правильно святкувати перемогу протягом усього травня. Але справа в тому, що німецькі війська підписали капітуляцію двічі, і спочатку вона мала вступити восьмого травня. А потім у німецькому Карлсфорсті було підписано другу капітуляцію. Тому в Європі святкують восьмого травня, у нас до останнього року святкували дев’ятого, а тепер будуть і восьмого і дев’ятого, і я вважаю, що це правильно”, – впевнений політичний експерт та історик Євген Магда.

Втім, на його думку, насправді Друга світова війна для нас не закінчиться ніколи.

“Говорять, що війна закінчиться тоді, коли похований останній солдат. Ще є рештки воїнів радянської армії, що не поховані й навряд чи колись будуть поховані і знайдені. Тому можна сказати, що ця війна для нас триватиме віками, і зараз ми це теж відчуваємо”, – вважає Магда.

Повний випуск програми дивіться тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

07.05.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: