УКР
УКР

Video: Дороги, які вбивають: ТОП-5 найнебезпечніших автошляхів України

Українські дороги вбивають українців. Кожен день у ДТП потрапляють сотні водіїв, гинуть десятки людей. Нерідко аварії трапляються ніби без причини: нібито і швидкість у нормі, і аварійних ситуацій ніхто не створював. Складается враження, що машину веде хтось інший – прямісінько на смерть. Такі місця на дорогах у народі назівають проклятими. "Ранок у Великому Місті" підготував рейтинг найнебезпечніших доріг України, які неодмінно  треба оминати, аби залишитися в живих. 5 місце. Московський міст у Києві. Цей міст, що з`єднує правий та лівий береги Дніпра, давно має лиху славу. ДТП тут стаються мало не щотижня. Біоенергетики впевнені – винні потойбічні сили. "У цьому місці відбуваються дуже швидкі маятникові коливання енергетики. Вони порушують психіку людей, негативно впливають на реакцію, зменшують увагу, притупляють пильність. Людину покидає почуття небезпеки", – коментує біоенергетик Анатолій Шевченко. 4 місце. Наступне за кількістю аварій місце – ділянка траси біля селища Просяне, у Харківській області. ДТП тут стаються регулярно. Дорога не жаліє ані дорослих, ані дітей. "Такі місця пов’язані з величезним скупченням "мертвої" енергії. Скоріше за все, тут було захоронення", – вважає відьма-некромант Жанна Шулакова. 3 місце. Їдемо далі. Крим. 666 кілометр. Три шістки – число звіра. Парапсихологи попереджають: цієї цифри потрібно оминати в усьому, тим паче коли справа стосується життя. До речі, на цьому кілометрі автостради теж колись було давне кладовище. Багато водіїв зізнаються, що бачать на узбіччі жінку в білому, яка наче б то хоче "зловити" машину. За словами відьми Жанни Шулакової, померлі люди попереджають водіїв про небезпеку. Автівки, які пересуваються по цих двох дорогах, буквально їздять по кістках. А гнів померлих, як запевняють знавці потойбічних сил, може бути дуже небезпечним. 2 місце. Наступна небезпечна траса: Об`їздна дорога поблизу Миколаєва, що у Львівській області. Тут на водіїв впливає стороння сила. Фахівці розповідають, що рівень електромагнітного випромінювання на цій ділянці перевищує норму майже у сім разів. Це може викликати "зірочки" в очах, головний біль та й узагали вивести з ладу електричну систему організму. 1 місце. Втім, найнебезпечнішою дорогою є звична нам дорога додому. Ми впевнені, що можемо проїхати нею із зав`язаними очима. Але така легковажність може коштувати життя. Смертельна небезпека криєтья у дрібницях. "Людина щодня їздить цим маршрутом – а тут впало дерево, або вистрибнула кішка – і це може стати причиною аварії. Адже катастрофи стаються там, де людина втрачає пильність", – психолог Тетяна Міхеєнко. Ми не ставили за мету налякати вас містичними історіями. Найголовнише – попередити можливі трагічні наслідки. Пам`ятайте, проінформований – отже озброєний. Будьте відповідальними.

Дороги, які вбивають: ТОП-5 найнебезпечніших автошляхів України

0 Коментувати

Українські дороги вбивають українців. Кожен день у ДТП потрапляють сотні водіїв, гинуть десятки людей. Нерідко аварії трапляються ніби без причини: нібито і швидкість у нормі, і аварійних ситуацій ніхто не створював. Складается враження, що машину веде хтось інший – прямісінько на смерть. Такі місця на дорогах у народі назівають проклятими.

“Ранок у Великому Місті” підготував рейтинг найнебезпечніших доріг України, які неодмінно  треба оминати, аби залишитися в живих.

5 місце. Московський міст у Києві. Цей міст, що з`єднує правий та лівий береги Дніпра, давно має лиху славу. ДТП тут стаються мало не щотижня. Біоенергетики впевнені – винні потойбічні сили.

“У цьому місці відбуваються дуже швидкі маятникові коливання енергетики. Вони порушують психіку людей, негативно впливають на реакцію, зменшують увагу, притупляють пильність. Людину покидає почуття небезпеки”, – коментує біоенергетик Анатолій Шевченко.

4 місце. Наступне за кількістю аварій місце – ділянка траси біля селища Просяне, у Харківській області. ДТП тут стаються регулярно. Дорога не жаліє ані дорослих, ані дітей.

“Такі місця пов’язані з величезним скупченням “мертвої” енергії. Скоріше за все, тут було захоронення”, – вважає відьма-некромант Жанна Шулакова.

3 місце. Їдемо далі. Крим. 666 кілометр. Три шістки – число звіра. Парапсихологи попереджають: цієї цифри потрібно оминати в усьому, тим паче коли справа стосується життя. До речі, на цьому кілометрі автостради теж колись було давне кладовище. Багато водіїв зізнаються, що бачать на узбіччі жінку в білому, яка наче б то хоче “зловити” машину. За словами відьми Жанни Шулакової, померлі люди попереджають водіїв про небезпеку.

Автівки, які пересуваються по цих двох дорогах, буквально їздять по кістках. А гнів померлих, як запевняють знавці потойбічних сил, може бути дуже небезпечним.

2 місце. Наступна небезпечна траса: Об`їздна дорога поблизу Миколаєва, що у Львівській області. Тут на водіїв впливає стороння сила. Фахівці розповідають, що рівень електромагнітного випромінювання на цій ділянці перевищує норму майже у сім разів. Це може викликати “зірочки” в очах, головний біль та й узагали вивести з ладу електричну систему організму.

1 місце. Втім, найнебезпечнішою дорогою є звична нам дорога додому. Ми впевнені, що можемо проїхати нею із зав`язаними очима. Але така легковажність може коштувати життя. Смертельна небезпека криєтья у дрібницях.

“Людина щодня їздить цим маршрутом – а тут впало дерево, або вистрибнула кішка – і це може стати причиною аварії. Адже катастрофи стаються там, де людина втрачає пильність”, – психолог Тетяна Міхеєнко.

Ми не ставили за мету налякати вас містичними історіями. Найголовнише – попередити можливі трагічні наслідки. Пам`ятайте, проінформований – отже озброєний. Будьте відповідальними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.03.2015 14:45
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: