Дмитро Ярош більше не керуватиме “Правим сектором”

Дмитро Ярош більше не керуватиме “Правим сектором”. На своїй сторінці в соцмережах він вчора написав, що склав повноваження лідера.

Своє рішення Ярош пояснив ідеологічними розбіжностями з деякими представниками керівного складу “Правого сектора”.

 Мовляв, він був поранений, довго лікувався і передав кермо влади однодумцям. А коли повернувся з “лікарняного”, виявив, що у цих однодумців сформувався власний погляд на націоналістичний рух. І цей погляд не збігається з позицією Яроша. Жити він так не може, тому умиває руки. Але при цьому, цитуємо, “залишається націоналістом, державником і революціонером”.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ