УКР
УКР

Video: “Дістало”: Донбасом керують хамелеони

Зміни кольори – залишся при владі. Чиновники-хамелеони й досі керують Донбасом. Більше того, знову збираються на вибори.

На цьому наголошують журналісти програми "Дістало".

Зокрема, міський голова Маріуполя Юрій Хотлубей спочатку висловлювався на користь так званої Донецької республіки, а потім різко критикував її, називаючи терористичною організацією.

"Зорганізувався референдум у місті, були величезні черги, усі бажаючі приїхали і висловили свою волю – за Донецьку Народну Республіку. Я за ту волю, яку проявили мешканці, я підтримую своїх мешканців і буду слугувати їм. Далі це буде самостійна держава", – такою була риторика Хотлубея на зборах ДНР.

Втім, коли розстановка сил змінилася, ми почули з вус мера зовсім протилежні речі.

"Тим, хто ходив на референдум, треба роз’яснювати, що це справи дуже серйозні. І ця позиція для нас має погані наслідки. Як ЛНР, так і ДНР – це загальновизнані терористичні організації", – так каже міський голова зараз.

"Такі хамелеони небезпечні тим, що на них не може спиратися держава. Втім, на Донбасі їх зараз багато. Зокрема, голова відділу освіти в Маріуполі пані Дмитрієва – є свідчення, що вона пояснювала вчителям, як подавати історію, натякаючи, що Донбас – це не зовсім Україна. А зараз ця людина увішана українськими прапорцями і розповідає про патріотизм", – зазначив гість "Ранку у Великому Місті", журналіст програми "Дістало" Руслан Тарасов, який і є автором дослідження з цього приводу.

Повний випуск програми дивіться тут

“Дістало”: Донбасом керують хамелеони

0 Коментувати

Зміни кольори – залишся при владі. Чиновникихамелеони й досі керують Донбасом. Більше того, знову збираються на вибори.

На цьому наголошують журналісти програми “Дістало”.

Зокрема, міський голова Маріуполя Юрій Хотлубей спочатку висловлювався на користь так званої Донецької республіки, а потім різко критикував її, називаючи терористичною організацією.

“Зорганізувався референдум у місті, були величезні черги, усі бажаючі приїхали і висловили свою волю – за Донецьку Народну Республіку. Я за ту волю, яку проявили мешканці, я підтримую своїх мешканців і буду слугувати їм. Далі це буде самостійна держава”, – такою була риторика Хотлубея на зборах ДНР.

Втім, коли розстановка сил змінилася, ми почули з вус мера зовсім протилежні речі.

“Тим, хто ходив на референдум, треба роз’яснювати, що це справи дуже серйозні. І ця позиція для нас має погані наслідки. Як ЛНР, так і ДНР – це загальновизнані терористичні організації”, – так каже міський голова зараз.

“Такі хамелеони небезпечні тим, що на них не може спиратися держава. Втім, на Донбасі їх зараз багато. Зокрема, голова відділу освіти в Маріуполі пані Дмитрієва – є свідчення, що вона пояснювала вчителям, як подавати історію, натякаючи, що Донбас – це не зовсім Україна. А зараз ця людина увішана українськими прапорцями і розповідає про патріотизм”, – зазначив гість “Ранку у Великому Місті”, журналіст програми “Дістало” Руслан Тарасов, який і є автором дослідження з цього приводу.

Повний випуск програми дивіться тут

24.06.2015 16:14
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору