УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Дешеві товари з Європи – насправді український фальсифікат?

Сири з Італії, олія з Греції, солодощі з Польщі, а холодильник з Німеччини – продукти та товари з Європи давно підкорили українських споживачів. Але що, як насправді це фальсифікат зроблений з України? Якщо ви полюбляєте товари з Європи, то знаєте, де шукати такі спеціалізовані магазини. Здається, що тут ніби й справжня європейська якість – але чому тоді ці продукти дешевші, ніж в місцевих магазинах?  Товари з Європи – це вигідна пропозиція, контрабанда або... фальсифікат зроблений в Україні? Дивіться у відео. [read_more_news] Нагадаємо, раніше ми писали, як купляючи товари онлайн, вирахувати продавця-шахрая.

Дешеві товари з Європи – насправді український фальсифікат?

0 Коментувати

Сири з Італії, олія з Греції, солодощі з Польщі, а холодильник з Німеччини – продукти та товари з Європи давно підкорили українських споживачів. Але що, як насправді це фальсифікат зроблений з України?

Якщо ви полюбляєте товари з Європи, то знаєте, де шукати такі спеціалізовані магазини. Здається, що тут ніби й справжня європейська якість – але чому тоді ці продукти дешевші, ніж в місцевих магазинах? 

Товари з Європи – це вигідна пропозиція, контрабанда або… фальсифікат зроблений в Україні?

Дивіться у відео.

Також по темі: Клієнт не завжди правий! Які помилки допускають споживачі Жовті цінники на товарах: чи варто купувати продукти зі знижкою Протерміновані продукти під виглядом свіжих: хто і як труїть українців

Нагадаємо, раніше ми писали, як купляючи товари онлайн, вирахувати продавця-шахрая.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

12.08.2020 13:50
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: