УКР
УКР

Video: Депутати розповіли, як змінилися їхні стосунки з російськими друзями

Чимало українців скаржаться: із початком україно-російського конфлікту друзі й рідні з сусідньої країни різко припинили спілкування.

Така проблема спіткала і журналіста "Ранку у Великому Місті" Дашу Селфі. Вона надзвичайно засмутилася – і вирушила до Верховної Ради, аби спитатися поради в народних депутатів.

Тож, чому  так сталося?

Олександр Кірш: "Винні всі, але ми – менше за все. Не Україна розпалила цей конфлікт. Серйозні люди – і, все є таки цвіт російської інтелігенції до них належить – нас підтримують. Сподіваюся, що ви з близькими помиритеся, але не за рахунок того, що перейдете на їхню точку зору, а завдяки тому, що вони зрозуміють вашу-нашу рацію і вибачаться".

Андрій Вадатурський: "Я не знаю, давайте запитаємо ваших друзів".

Антон Геращенко: "Я б від такої симпатичної дівчини не відмовився. Вам не подобається Путін, а їм він подобається, і тому вони відмовилися? Отже, винен Путін".

Георгій Логвінський: "Я думаю, що люди завжди знаходять спільну мову. Вони можуть спілкуватися. Авжеж, є хворі й зомбовані люди".

Сергій Поярков: "Замість того, щоб стиснути зуби і вирішувати питання, вони починають компенсувати власні проблеми ненавистю до сусідів".

Олег Медуниця: "Зі мною спілкуються, навіть з Росії".

Вадим Рабинович: "Мої друзі, незалежно від того, яких політичних поглядів я дотримуюсь, завжди мене поважають і люблять. І я їх теж. Яка мені різниця, за кого вони голосують. А у вас щось із друзями. Ви зі мною дружіть, я вас ніколи не зраджу".

Антон Яценко: "У Росії нав’язується культ особистості президента, на жаль, і чимало росіян – зазомбовані".

Юрій Тимошенко: "З такою жінкою завжди приємно і потрібно спілкуватися".

Повний випуск програми дивіться тут

Депутати розповіли, як змінилися їхні стосунки з російськими друзями

0 - 0 Коментувати

Чимало українців скаржаться: із початком україно-російського конфлікту друзі й рідні з сусідньої країни різко припинили спілкування.

Така проблема спіткала і журналіста “Ранку у Великому Місті” Дашу Селфі. Вона надзвичайно засмутилася – і вирушила до Верховної Ради, аби спитатися поради в народних депутатів.

Тож, чому  так сталося?

Олександр Кірш: “Винні всі, але ми – менше за все. Не Україна розпалила цей конфлікт. Серйозні люди – і, все є таки цвіт російської інтелігенції до них належить – нас підтримують. Сподіваюся, що ви з близькими помиритеся, але не за рахунок того, що перейдете на їхню точку зору, а завдяки тому, що вони зрозуміють вашу-нашу рацію і вибачаться”.

Андрій Вадатурський: “Я не знаю, давайте запитаємо ваших друзів”.

Антон Геращенко: “Я б від такої симпатичної дівчини не відмовився. Вам не подобається Путін, а їм він подобається, і тому вони відмовилися? Отже, винен Путін”.

Георгій Логвінський: “Я думаю, що люди завжди знаходять спільну мову. Вони можуть спілкуватися. Авжеж, є хворі й зомбовані люди”.

Сергій Поярков: “Замість того, щоб стиснути зуби і вирішувати питання, вони починають компенсувати власні проблеми ненавистю до сусідів”.

Олег Медуниця: “Зі мною спілкуються, навіть з Росії”.

Вадим Рабинович: “Мої друзі, незалежно від того, яких політичних поглядів я дотримуюсь, завжди мене поважають і люблять. І я їх теж. Яка мені різниця, за кого вони голосують. А у вас щось із друзями. Ви зі мною дружіть, я вас ніколи не зраджу”.

Антон Яценко: “У Росії нав’язується культ особистості президента, на жаль, і чимало росіян – зазомбовані”.

Юрій Тимошенко: “З такою жінкою завжди приємно і потрібно спілкуватися”.

Повний випуск програми дивіться тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

19.05.2015
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: