Дельфін здатен вбити людину

Всі милуються цими тваринками, а вони беруть і нападають на людей! Хто ці тварини-вбивці? Дізнавалися журналісти «Ранку у Великому Місті».

дельфін фото

Тварина: Дельфін

Небезпека: Укуси до крові і переломи

Люди віддають шалені гроші за плавання з цими милими добродушними тваринками в дельфінаріях. А легенди про те, як дельфіни рятують моряків, взагалі – дуже популярні. Так, це справді все про дельфінів: вони милі, розумні і люблять людей… рівно до того моменту, як їм не вистрілить щось у голову. Так, у дельфінів також бувають спалахи гніву і тоді вони кусають людей до крові та переломів, і за рідкісним винятком – до смерті. Ще досі мрієте з ними поплавати?

Тварина: Коала

Небезпека: Глибокі поранення

Маленька, майже завжди сонна і голодна. Як таке 13-кілограмове чудо може викликати страх? Тому туристи і не звертають уваги на попередження «коал – не чіпати!», а потім тікають по дорозі, збираючи свої кінцівки… Так маленька і мила, але не доведи Боже підійти до її сім’ї, тоді коала випускає свої довгі кігті та показує гострі, як бритва зубки і тоді спасайся хто може. Бували випадки, коли людям коала відгризала кінцівки, а так, зазвичай, обходиться глибокими подряпинами по всьому тілу.

Птах: Лебідь

Небезпека: Втоплення

Символи вірності і любові… прекрасні, ніжні  птахи, які втоплять вас, тільки-но ви спробуєте до них підпливти.  Розмах крил лебедів може сягати 4-х метрів, всі знають, що цими крилами лебеді можуть добряче надавати стусанів, але це на суші, а от коли ви потрапите на їх територію, тобто у воду, – цими крилами вони намагатимуться вас втопити, і якщо лебедів буде достатня кількість, то їм це таки вдасться.

Більше дивіться у відео

Також дивіться: Свині здатні складати тести, проходити лабіринти і реагувати на музику

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ