Чорний та зелений чай – це листя однієї рослини

Чай знаходиться на другому місці за популярністю серед напоїв. І хоч Китай п’є його вже більше ніж чотири тисячоліття, Європа знає про чай лише кілька століть. Які цікаві факти про чай ви ще не знали?

Факт: Чорний та зелений чай – це листя однієї рослини

Але: Вони різні через обробку

Збирають листя і чорного, і зеленого чаю з одного і того ж самого куща у той самий період. Кущ цей називається «Камелія китайська». Тільки от листя для чорного чаю сушать довше, ніж для зеленого, тому і виходить різний смак та властивості.

Факт: Чай – майже найпопулярніший напій світу

Але: Вода популярніша

Упевнені, ви навіть подумати не могли, що чай займає друге місце в рейтингу популярності серед напоїв. На першому місці – вода. За підрахунками статистів, за рік у всьому світі люди випивають 3 мільйони тонн чаю. Наприклад, американці за рік випивають більше ніж 66 мільярдів чашок чаю.

Факт: Зелений чай знижує температуру тіла

Але: Лише на 1-2 градуси

Зелений чай знижує температуру тіла на 1-2 градуси, і після вживання чашки напою залишається відчуття прохолоди. Ми не знаємо, в чому саме причина такої реакції організму. Однак навіть жителі пустель у велику спеку вживають цей чудо-напій і стверджують, що він навіть кращий за просту воду, щоб утамувати спрагу.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Британці перестали пити чай і перейшли на каву?

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ