УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Чому у світі вимагають посилення карантину

Чому люди по всьому світі вимагають посилення карантину та покарання за халатність політиків. Жителі Італії, Великої Британії та Франції вимагають покарання для політиків, які, на думку громадян, не вжили належних заходів для боротьби з пандемією коронавірусу, або ж зробили це запізно. Чому у різних країнах світу вимагають посилення карантину? І чи послідує покарання для політиків тих держав, які досі намагаються заперечувати небезпеку коронавірусу та не впроваджують належних епідеміологічних обмежень? [read_more_news] Більше – дивіться у відео. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Україні зросла смертність від коронавірусу.  

Чому у світі вимагають посилення карантину

0 Коментувати

Чому люди по всьому світі вимагають посилення карантину та покарання за халатність політиків.

Жителі Італії, Великої Британії та Франції вимагають покарання для політиків, які, на думку громадян, не вжили належних заходів для боротьби з пандемією коронавірусу, або ж зробили це запізно.

Чому у різних країнах світу вимагають посилення карантину?

І чи послідує покарання для політиків тих держав, які досі намагаються заперечувати небезпеку коронавірусу та не впроваджують належних епідеміологічних обмежень?

Також по темі: Чому українці програють у боротьбі з коронавірусом Чи існує імунітет до коронавірусу: нові висновки вчених Пандемії могло не бути? Чому Китай приховував інформацію про коронавірус

Більше – дивіться у відео.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Україні зросла смертність від коронавірусу.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

17.06.2020 14:25
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: